Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Бренд LTD з'явився в 1996 році для того, щоб принести якість і престиж інструментів ESP в більш доступний ціновий діапазон, та забезпечити всіх музикантів якісними гітарами. Величезний асортимент моделей LTD був добраний таким чином, щоб охопити усі категорії людей: від музикантів-початківців до професійних музикантів, що виступають. Ми абсолютно впевнені - існує така гітара LTD, що ідеально підходить саме для вас!
Гітари серії LTD 1000 розроблені так, щоб запропонувати тон, відчуття, зовнішній вигляд та якість, які необхідні професійним музикантам у їхньому інструменті. Модель MH-1000 є справді вражаючим прикладом форми MH, пропонуючи розкішний випуклий топ зі хвилястого клена (quilted maple) у прозорому синьому кольорі Black Ocean. Біле окантування чітко підкреслює контури цієї чудової гітари та гармонійно поєднується з її хромованою фурнітурою.
MH-1000 отримала конструкцію з наскрізним грифом, що поєднує корпус із червоного дерева з надтонким U-подібним грифом із трьох частин клена. Гриф має мультирадіус для максимальної швидкості та комфорту гри. Накладка з макасарського чорного дерева оснащена 24 extra-jumbo ладами з нержавіючої сталі та зміщеними (offset) білими перламутровими блоками інкрустації.
Оснащення MH-1000 включає тремоло-систему Floyd Rose 1000SE з гвинтами з нержавіючої сталі, кілки Grover та набір активних звукознімачів Fishman Fluence Modern Humbucker (алніко біля грифу та кераміка в бриджі) з прямим кріпленням до корпусу. Пуш-пул регулятор дозволяє активувати другий режим звучання для кожного датчика, а кришки з матової нержавіючої сталі завершують сучасний образ інструмента.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck-Thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з топом зі стьобаного клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Гриф | Клен, 3 частини (3Pc Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Extra Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400мм Змінний радіус |
| Інкрустація | Перламутрові блоки |
| Окантовка | Біла, по корпусу і грифу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 Series |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic/Alnico (H-H) |
| Лади | 24 XJ (нержавіюча сталь) |
| Верхній поріжок | Замковий, 42мм |
| Механіка | Хромована |
| Кілки | Grover |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (Push/Pull для активації Voice 2), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Блакитний прозорий лак - Black Ocean (BLKOC) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера та тремоло |
| Виробництво | Індонезія / Корея (залежить від партії) |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 105 515 грн | 74 195 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck-Thru) | Глибоко вклеєний гриф (set thru) | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з топом зі стьобаного клена (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25,5" | 25,5" |
| Гриф | Клен, 3 частини (3Pc Maple) | Клен, 3 частини (Maple) | Клен з матовим покриттям (Maple w/ Satin Finish) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) |
| Товщина грифа | 1/2 лад: 20,6 мм (13/16"), 12 1/2 лад: 22,6 мм (57/64") | ||
| Профіль грифа | Extra Thin U | Thin U | Wide Thin |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | ||
| Радіус накладки грифа | 300-400мм Змінний радіус | 305мм | 20" (508мм) |
| Інкрустація | Перламутрові блоки | Блоки, напис ESP на 12-му ладу | Маркери ладів типу "Birds" |
| Окантовка | Біла, по корпусу і грифу | Біла, по корпусу | Біла по грифу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 Series | Original Floyd Rose | Plate Style (String-Through) |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic/Alnico (H-H) | Seymour Duncan Custom 5 (Bridge)/Jazz (Neck) | Mark Holcomb Signature Seymour Duncan "Scourge" + "Scarlet" (H-H) |
| Лади | 24 XJ (нержавіюча сталь) | 24 XJ | 24 |
| Верхній поріжок | Замковий, 42мм | Замковий (42мм) | 43мм |
| Механіка | Хромована | Чорна | Black Chrome |
| Кілки | Grover | GOTOH SG360-07 MG-T | PRS-Designed Tuners |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (Push/Pull для активації Voice 2), 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (c пуш-пуш перемикачем), 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Блакитний прозорий лак - Black Ocean (BLKOC) | Синій - Reindeer Blue (RDB) | Синій бьорст - Holcomb Blue Burst |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | 10-52, налаштування Drop C |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера та тремоло | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий чохол |
| Виробництво | Індонезія / Корея (залежить від партії) | Японія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців на механічні та електронні компоненти інструменту |
ESP Guitars: LTD Deluxe MH-1000 Black Ocean демонстрація від Родні Дудума (Rodney Dudum)
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Нові акустичні гітари у продажу в JAM
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Нові акустичні гітари у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!