Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Гітари серії LTD Deluxe Arrow-1000 розроблені для професійних гітаристів, яким потрібні універсальне звучання, плавна гра та абсолютна надійність для серйозних студійних записів і гастролей. Тепер ця модель доступна у блискучому кольорі Pearl White. Arrow-1000 отримала конструкцію з наскрізним грифом, мензуру 25,5 дюйма та скошений корпус унікальної V-подібної форми з червоного дерева.
Її надтонкий U-подібний гриф із трьох частин клена має мультирадіус (compound radius) для більшого комфорту під час гри, а також реверсну голову грифа у колір корпусу, накладку з макасарського чорного дерева з трикутними перламутровими вставками та 24 лади extra-jumbo з нержавіючої сталі. Контрастне чорне окантування грифа та голови створює потужну та чітку естетику.
Оснащення інструмента включає оригінальну тремоло-систему Floyd Rose 1000SE з гвинтами з нержавіючої сталі та прецизійні кілки Grover. Модель Arrow-1000 Pearl White оснащена парою активних звукознімачів Fishman Fluence Modern 3-Voice Humbucker (керамічний у бриджі та алніко в неку) з прямим кріпленням до корпусу. Пуш-пул перемикач дозволяє вибирати режими звучання, а кришки звукознімачів із матової нержавіючої сталі ідеально доповнюють хромовану фурнітуру гітари.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck-thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400мм змінний радіус |
| Інкрустація | Перламутрові маркери ладів |
| Окантовка | Чорна по грифу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000SE |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern Humbucker (Bridge: Ceramic / Neck: Alnico) |
| Лади | 24 XJ з нержавіючої сталі |
| Верхній поріжок | 42мм топ-лок |
| Механіка | Хромована |
| Кілки | Grover |
| Управління | Гучність (Push/Pull для Voice 2), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Білий перламутр (Pearl White) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Корея/Індонезія (залежно від партії) |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 36 780 грн | 86 676 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck-thru) | Гриф на болтах | Вклеєний гриф (Set-Neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25.5" (648мм) | 24,75" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400мм змінний радіус | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Перламутрові маркери ладів | Маркери ладів "saw tooth" | Точки маркери ладів, V на 12-му ладу |
| Окантовка | Чорна по грифу | Біла по грифу | |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000SE | Тремоло Floyd Rose Special | TonePros T3BT та струнотримач T1Z |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern Humbucker (Bridge: Ceramic / Neck: Alnico) | ESP LH-301B | EMG JH SET |
| Лади | 24 XJ з нержавіючої сталі | 24 XJ | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм топ-лок | Замковий (42мм) | 42мм |
| Механіка | Хромована | Чорний нікель | Black |
| Кілки | Grover | ESP | LTD замкові |
| Управління | Гучність (Push/Pull для Voice 2), 3-позиційний перемикач | 1 гучність | 2 гучність, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Білий перламутр (Pearl White) | Чорний - BLK (Black) | Чорний матовий - Black Satin (BLKS) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Light XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий кейс |
| Виробництво | Корея/Індонезія (залежно від партії) | Індонезія | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Alexi Laiho (Children of Bodom) | Підписна модель James Hetfield (Metallica) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!