Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
LTD Deluxe M-1007 пропонує швидкість і плавність гри серії M в 7-струнної версії для серйозної брутальності. Це наскрізний кленовий гриф із ультратонким U-подібним профілем та накладкою з макассарського чорного дерева. Для додаткової швидкості та комфорту він має натуральне матове покриття на задній частині грифа. В інструменті використовується зручний корпус із вільхи з привабливим верхом із стьобаного клена з обробкою See Thru Black Sunburst Satin. Звук M-1007 забезпечується парою сучасних хамбакерів Fishman Fluence (Alnico у положенні у грифа, Ceramic у бриджі) з пуш-пул керуванням для активації другого войсингу. Ви також отримуєте колки Grover та тремоло Floyd Rose 1000SE з гвинтами з нержавіючої сталі для чудової стабільності та надійності.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck-Thru) |
| Корпус | Вільха (Alder) з топом із клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25,5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Extra Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400 мм мультирадіус |
| Інкрустація | Крапки - позиційні маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000SE |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic/Fluence Modern Humbucker Alnico |
| Лади | 24 XJ нержавіюча сталь |
| Верхній поріжок | 48мм, замковий |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Grover |
| Управління | 3-позиційний перемикач, 1 гучність, 1 тон (пуш-пул) |
| Колір | Чорний прозорий матовий - See Thru Black Sunburst Satin |
| Струни | D'Addario XL110-7 (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.059) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 79 358 грн | 81 449 грн | 75 449 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck-Thru) | Глибоко вклеєний гриф (Set Thru) | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Вільха (Alder) з топом із клена (Quilted Maple) | Червоне дерево з топом із клена (Mahogany w/ Maple Cap) | Червоне дерево з топом з клена |
| Мензура | 25,5" | 25.5" | 26,5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен, 3 частини (3Pc Maple) | Клен (з матовим покриттям) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (ebony) |
| Товщина грифа | 13/16" (1/2 лад), 57/64" (12 1/2 лад) | ||
| Профіль грифа | Extra Thin U | Extra Thin U | Wide Thin SVN |
| Ширина грифа | 1 57/64" (верхній поріжок), 2 5/8" (стик грифа з корпусом) | ||
| Радіус накладки грифа | 300-400 мм мультирадіус | 300-400мм мультирадіус | 20" |
| Інкрустація | Крапки - позиційні маркери ладів | Зміщені блоки-маркери ладів | Маркери ладів типу"Birds" |
| Окантовка | Біла по грифу | Біла по корпусу і грифа | Біла по грифу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000SE | Evertune (F model) | Plate Style (String-Through) |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic/Fluence Modern Humbucker Alnico | EMG 81-7H/EMG 85-7H | Mark Holcomb Signature Seymour Duncan Scarlet 7/Scourge 7 (H-H) |
| Лади | 24 XJ нержавіюча сталь | 24 XJ нержавіюча сталь | 24 |
| Верхній поріжок | 48мм, замковий | 48мм | |
| Механіка | Чорна | Чорна | Black |
| Кілки | Grover | Grover | PRS-Designed Tuners |
| Управління | 3-позиційний перемикач, 1 гучність, 1 тон (пуш-пул) | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний прозорий матовий - See Thru Black Sunburst Satin | Чорний глянсовий лак - Black (BLK) | Holcomb Blue Burst |
| Струни | D'Addario XL110-7 (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.059) | D'Addario XL110-7 (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.059) | 10 - 64 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий чохол |
| Виробництво | Корея | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!