Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Якщо ви полювали за високоякісною 7-струнною гітарою, то MH-1007 Evertune, ймовірно, саме те, що потрібно! Інструмент має Set-Thru конструкцію, тобто гриф глибоко йде в порожнину корпусу гітари, забезпечуючи безпрецедентний доступ до верхніх ладів з гладким з'єднанням з корпусом без масивної "п'яти". Гітара має корпус з червоного дерева з кленовою накладкою, надтонкий U-подібний кленовий гриф, що складається з трьох частин, і накладку грифа з чорного дерева з 24 ладами екстра-джамбо.
Окремо виділяється багатошарова чорно-біла окантовка корпусу і колки Grover. Але MH-1007 Evertune робить крок вперед завдяки активним звукознімачам EMG 85-7H (нековий) та EMG 81-7H (бриджевий) для тонів, які варіюються від темних та загрозливих до кричучих та агресивних. Нарешті, бридж постійного натягу EverTune гарантує, що майже за будь-яких умов ваша гітара залишатиметься ідеально налаштованою і матиме неймовірно точну інтонацію в кожній точці грифу. Доступний у чорному кольорі.
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (Set Thru) |
| Корпус | Червоне дерево з топом із клена (Mahogany w/ Maple Cap) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен, 3 частини (3Pc Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Extra Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400мм мультирадіус |
| Інкрустація | Зміщені блоки-маркери ладів |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифа |
| Бридж | Evertune (F model) |
| Звукознімачі | EMG 81-7H/EMG 85-7H |
| Лади | 24 XJ нержавіюча сталь |
| Верхній поріжок | 48мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Grover |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний глянсовий лак - Black (BLK) |
| Струни | D'Addario XL110-7 (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.059) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 81 449 грн | 62 631 грн | 93 995 грн |
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (Set Thru) | Глибоко вклеєний гриф (Set-Thru) | Наскрізний гриф (neck thru) |
| Корпус | Червоне дерево з топом із клена (Mahogany w/ Maple Cap) | Червоне дерево (Mahogany) із кленовим топом (Flamed Maple) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 25.5" | 25,5" | 27" |
| Гриф | Клен, 3 частини (3Pc Maple) | Клен (Maple), 3 частини | Клен, 3 частини (Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Extra Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400мм мультирадіус | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Зміщені блоки-маркери ладів | Зміщені блоки - маркери ладів | Напис SRC на 12 ладу |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифа | Біла, по корпусу і грифу | Біла, по грифу |
| Бридж | Evertune (F model) | Фіксований бридж Hipshot/струни крізь корпус | Hipshot (струни крізь корпус) |
| Звукознімачі | EMG 81-7H/EMG 85-7H | Seymour Duncan Pegasus 7/Sentient 7 | Fishman Fluence SRC Signature (H- H) |
| Лади | 24 XJ нержавіюча сталь | 24 XJ (нержавіюча сталь) | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 48мм | 48мм | 54мм |
| Механіка | Чорна | Чорна | Чорна |
| Кілки | Grover | Замкові LTD | Замкові LTD |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | Гучність (пуш-пул)/тембр/3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний глянсовий лак - Black (BLK) | Чорний прозорий - STBLK (See Thru Black) | Червоний металік - Red Sparkle (RSP) |
| Струни | D'Addario XL110-7 (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.059) | D'Addario XL110-7 (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.059) | D'Addario XL140-8 (.010/.013/.017/.030/.042/.054/.064/.074) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий кейс |
| Виробництво | Індонезія | Корея | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Stephen Carpenter (Deftones) |
LTD MH-1007 Evertune
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!