Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
LTD EX-201 — чудовий вибір! Модель EX-201, побудована з вклеєним грифом і мензурою 24,75 дюйми, має корпус з червоного дерева та зручний трикомпонентний кленовий гриф з накладкою їх ятоба з 24 ладами Extra-Jumbo ладами. Особливості EX-201 включають бридж і струнотримач LTD, реверсну головку грифа і одиночний звукознімач ESP LH-150B прямого монтажу з нікелевою кришкою.
Гарячий вихід LH-150B ідеально підходить для року та металу, але його також можна розділити для звуків синглу за допомогою пуш-пул регулятора гучності.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" |
| Гриф | Клен, 3 частини |
| Накладка грифа | Ятоба (Roasted Jatoba) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Окантовка | Ні |
| Бридж | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B |
| Лади | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | LTD |
| Управління | Гучність (пуш-пул) |
| Колір | Чорний матовий - BLKS (Black Satin) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 34 694 грн | 36 780 грн | 107 360 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-neck) | Гриф на болтах | Глибоко вклеєний гриф (set thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" | 25.5" (648мм) | 24,75" |
| Гриф | Клен, 3 частини | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Ятоба (Roasted Jatoba) | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350мм | 305 мм |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів | Маркери ладів "saw tooth" | Точки - маркери ладів, назва ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Ні | Біла по грифу | Немає |
| Бридж | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar | Тремоло Floyd Rose Special | GOTOH GE103B-T & GE101Z |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B | ESP LH-301B | EMG 81/60 |
| Лади | 24 XJ | 24 XJ | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм | Замковий (42мм) | Кістка (42мм) |
| Механіка | Чорна | Чорний нікель | Чорна |
| Кілки | LTD | ESP | GOTOH SG360-07 MG-T замкові |
| Управління | Гучність (пуш-пул) | 1 гучність | Гучність / тембр / 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний матовий - BLKS (Black Satin) | Чорний - BLK (Black) | Чорний глянсовий лак - BK (Black) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Light (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і бриджу, стреплоки |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Alexi Laiho (Children of Bodom) |
Електрогітари LTD 201 Series | Демо від музичного магазину JAM
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!