Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Стівен Карпентер із гурту Deftones відомий своїми експериментами з гітарними текстурами, завдяки чому він став одним із творців фундаменту альтернативного металу. Найновіша версія його іменної моделі LTD SC-608 Baritone виконана в яскраво-жовтому кольорі (Yellow), натхненному його кастомною гітарою від ESP Custom Shop, яку лагідно прозвали "Chiquita".
SC-608 Baritone - це 8-струнна гітара з мензурою 27 дюймів, що забезпечує масивний розширений діапазон низьких частот і зазвичай налаштовується в стрій F#-B-E-A-D-G-B-E. Вона має конструкцію з наскрізним грифом, корпус із червоного дерева та гриф із трьох частин клена з накладкою з макасарського чорного дерева та 24 extra-jumbo ладами.
Оснащення інструмента включає замкові кілки LTD, фіксований бридж Hipshot зі струнами крізь корпус та набір активних звукознімачів Fishman Fluence SRC Signature 3-Voice. Гітара оснащена 5-позиційним перемикачем та пуш-пул регулятором для вибору режимів звучання (voices). У комплект входить фірмовий жорсткий кейс ESP.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 27" |
| Гриф | Клен, 3 частини (Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 400мм |
| Інкрустація | - |
| Окантовка | Біла, по грифу |
| Бридж | Hipshot (струни крізь корпус) |
| Звукознімачі | Fishman Fluence SRC (Stephen Carpenter 3-Voice Direct Mount) Signature (H- H) |
| Лади | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 54мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Замкові LTD |
| Управління | Гучність (пуш-пул для Voice 2)/тембр/3-позиційний перемикач |
| Колір | Жовтий - Yellow (YELF1) |
| Струни | D'Addario XL (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.056/.068) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий кейс |
| Виробництво | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Stephen Carpenter (Deftones) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 41 261 грн | 81 449 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck thru) | Гриф на болтах | Глибоко вклеєний гриф (Set Thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Окуме (Okoume) з топом з капа Тополя (Poplar Burl) | Червоне дерево з топом із клена (Mahogany w/ Maple Cap) |
| Мензура | 27" | 26.5"~ 28" мультімензура | 25.5" |
| Гриф | Клен, 3 частини (Maple) | Клен (Maple) посилений вставками з Пёрплхарт (Purple heart), 5 частин | Клен, 3 частини (3Pc Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Extra Thin U | |
| Радіус накладки грифа | 400мм | 400 мм | 300-400мм мультирадіус |
| Інкрустація | - | Маркери ладів у вигляді білих медіаторів | Зміщені блоки-маркери ладів |
| Окантовка | Біла, по грифу | Біла по корпусу і грифа | |
| Бридж | Hipshot (струни крізь корпус) | Індивідуальні Hardtail сідла, струни крізь корпус | Evertune (F model) |
| Звукознімачі | Fishman Fluence SRC (Stephen Carpenter 3-Voice Direct Mount) Signature (H- H) | Fishman Fluence Modern Humbucker Set | EMG 81-7H/EMG 85-7H |
| Лади | 24 XJ | 24 віялових лада | 24 XJ нержавіюча сталь |
| Верхній поріжок | 54мм | 56.5 мм | 48мм |
| Механіка | Чорна | Чорний нікель | Чорна |
| Кілки | Замкові LTD | Замкові колки Cort | Grover |
| Управління | Гучність (пуш-пул для Voice 2)/тембр/3-позиційний перемикач | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Жовтий - Yellow (YELF1) | Mariana Blue Burst (MBB) | Чорний глянсовий лак - Black (BLK) |
| Струни | D'Addario XL (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.056/.068) | D'Addario NYXL0980 | D'Addario XL110-7 (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.059) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий кейс | Гітара, ключ для анкера | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Корея | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Stephen Carpenter (Deftones) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!