FUJIGEN JIL2-EW-1G Iliad J-Standard (Imbuia Brown Sunburst)

Код товару: 37905
48 052 грн


(голосів: 7)

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Електрогітара Iliad J-Standard Series

Корпус з ясена з топом з горіха

Ясен користується заслуженою славою дуже музичного дерева - щільні низи і гострі верха, агресивне пружне звучання. Топ з горіха надає інструменту унікальну текстуру.

Кілки Gotoh

Японська фурнітура Gotoh використовується при виготовленні висококласних інструментів вже багато років, зарекомендувавши себе високою якістю і функціональністю.

Circle Fretting System (CFS)

Ретельно відполіровані і ледь зігнуті лади, встановлені на накладку грифа, покращують інтонування, збільшують сустейн і забезпечують по справжньому гармонійне звучання кожної ноти.
(лади що використовуються - стандартні, тому при необхідності сервісу ви зможете без проблем замінити їх)

Незважаючи на те, що радіальна система ладів поки що не так поширена як традиційна, в результаті проведення всеосяжних досліджень, ми виявили що CFS позитивно впливає на зручність гри і звучання струнних інструментів, тож цей ефект задовольнить навіть найвимогливіших музикантів.

Мультирадіус

Накладка грифа у цього інструмента має змінний радіус, більш округлий на початку грифа і плавно переходить в більш плоский по мірі руху до високих ладів. Все для зручності гри швидких пасажів!

Думка музикантів

Ще в процесі розробки нашої революційної концепції, ми отримали безліч позитивних відгуків від професійних музикантів, що грають в різних стилях.
 

Самий часто повторюваний відгук - гітара звучить помітно чистіше, а звучання кожної ноти стає більш розбірливим, що сприяє досягненню більш багатого і збалансованого звучання як при виконанні соло, так і при грі акордами. Більш того, навіть при використанні декількох педалей ефектів, таких як овердрайв, реверб або хорус, розбірливість кожної ноти зберігається!
 

Деякі музиканти також відзначили, що завдяки відсутності необхідності шукати пальцями правильну позицію на грифі, компенсуючи неточності інтонування традиційної системи ладів, рука при грі напружується значно менше.

J-Standard Smooth Fret Edge

J-Standard Smooth Fret Edge

Істинно японська педантичність гітарних майстрів FGN гарантує, що лади на кожному інструменті серії J-Standard ідеально посаджені і ретельно зашліфовані для того, щоб забезпечити комфорт при грі і бездоганний зовнішній вигляд.

Звукознімачі Seymour Duncan

Seymour Duncan TB-4 JB/SH-2n Jazz - це чудово збалансовані хамбакери для встановлення в бриджеву і некову позиції для гри будь-якої музики від блюзу до металу.

Тип конструкції Гриф на болтах
Корпус Ясень (Ash) c топом з бразильського волоського горіха (Imbuia)
Мензура 25.5"(648мм)
Гриф Клен
Накладка грифа Клен
Профіль грифа U-Shape
Радіус накладки грифа Мультірадіус 250-350R
Інкрустація Точки маркери ладів
Бридж FB-S05
Звукознімачі Seymour Duncan JB Model B-4, Jazz SH-2n (H-H)
Лади 22F Medium (C.F.S)
Механіка Хром і нікель
Кілки Gotoh SD91-05M
Управління 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач
Колір Imbuia Brown Sunburst (IBS)
Струни D'Addario EXL110 (.010-.046)
Комплектація Чохол в комплекті
Виробництво Японія
Гарантія 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту)