Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
2 811 грн
завдяки корпусу з тополя і топу з вогняного клена. Деяких гітаристів приверне яскраве звучання кленової накладки грифу MSC30 Pro, у той час як інші віддадуть перевагу більш теплому резонансу палісандрової альтернативи MSC31 Pro.
сталевий анкер подвійної дії, кістяні порожки та хромовані колки MTN-1, що забезпечує стабільність строю та комфорт у будь-який час. В основі моделі лежать універсальні звукознімачі MOOER MSC, що включають сингл MSC-1N у грифі, сингл MSC-1M у середній частині та потужний хамбакер MHB-1B у бриджі. Універсальний 5-позиційний селектор звукознімачів та ексклюзивний перемикач розділення котушок дозволяють музикантам легко перемикатися між широкою палітрою тембрів, від кристально чистих, ідеально підходящих для джаза або блюзу, до хай-гейнових тембрів для більш важких жанрів.
Брідж гарантує гітаристам можливість використовувати тремоло-важіль під час гри на гітарі, не жертвуючи стабільністю строю.
В цілому, MSC30 Pro підтверджує прагнення MOOER поєднувати високу якість виготовлення, доступність та універсальність, надаючи гітаристам будь-якого рівня можливість володіти інструментами, які справді надихають.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-on) |
| Корпус | Тополя (Poplar) з топом із клена (Flamed Maple) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Клен (Maple) |
| Профіль грифа | Standard C |
| Радіус накладки грифа | 12" (305мм) |
| Інкрустація | Точки - маркери ладiв з абалоне |
| Бридж | Тремоло MTB-1 2 Point Tremolo |
| Звукознімачі | MHB-1b/ MSC-1m / MCS-1n / (H-S-S) |
| Лади | 22 (нейзільбер) |
| Верхній поріжок | Костяний |
| Механіка | Хром |
| Кілки | MTN-1 |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач, 1 міні перемикач |
| Колір | Sunset Red |
| Струни | 9-46 |
| Комплектація | Гітара, чохол, ключі для анкера та тремоло |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 16 863 грн | 17 079 грн | 8 470 грн |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-on) | Гриф на болтах (Bolt-On) | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Тополя (Poplar) з топом із клена (Flamed Maple) | Вільха (Alder) | Павлонія (Paulownia) |
| Мензура | 25.5" | 25,5" (648мм) | 25 1/2" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple) | Клен (Maple) | Клен (Hard Maple) |
| Накладка грифа | Клен (Maple) | Горіх (Walnut) | Клен (Hard Maple) |
| Товщина грифа | Перший лад: 20.9мм, 12 лад: 22.9мм | 1 лад : 21.0мм, 12 лад : 22.0мм | |
| Профіль грифа | Standard C | C Shape | |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 41мм, 12 лад: 51.4мм | ||
| Радіус накладки грифа | 12" (305мм) | 13 3/4" (350мм) | 9.5″ (R240) |
| Інкрустація | Точки - маркери ладiв з абалоне | Позиційні маркери ладів | Позиційні маркери ладів |
| Бридж | Тремоло MTB-1 2 Point Tremolo | Тремоло типу Vintage | Фіксований (Hard Tail) |
| Звукознімачі | MHB-1b/ MSC-1m / MCS-1n / (H-S-S) | 2 сингли, 1 хамбакер (керамічні) | Cort® Powersound H-H |
| Лади | 22 (нейзільбер) | 22 | 22 Medium (2.4×1.2) |
| Верхній поріжок | Костяний | 41мм (поліуретан) | 42мм |
| Механіка | Хром | Хром | Хромована |
| Кілки | MTN-1 | Колки закритого типу | Закритого типу |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач, 1 міні перемикач | 5-позиційний перемикач звукознімачів, 1 гучність, 1 тон | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Sunset Red | Чорний глянсовий лак - Black (BK) | Червоний відкритий - Open Pore Black Cherry (OPBC) |
| Струни | 9-46 | 09-42 | 9-42 |
| Комплектація | Гітара, чохол, ключі для анкера та тремоло | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкеру та бриджу |
| Виробництво | Китай | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!