Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Приголомшливо витончену й ергономічну модель Corvette можна сміливо назвати візитівкою Warwick. Доступна в безлічі кольорів і в величезній кількості модифікацій, бас-гітара Corvette міцно зайняла своє місце на сценах і в студіях усього світу. Від м'якого джазу і до брутального метала - кожен музикант зможе знайти саме той Corvette, який ідеально підійде для його потреб.

Бас-гітари серії RockBass - це поєднання доступності з перевагами багаторічного досвіду і найсучасніших розробок Warwick. Виготовлені в Китаї на фабриці Warwick, ці інструменти проходять безліч етапів контролю якості під суворим наглядом фахівців Warwick з Німеччини.
RockBass Corvette Basic отримав корпус з вільхи з кленовим грифом, посиленим вставками з еканга. Інструмент оснащений активними німецькими звукознімачами MEC в конфігурації J/J та активним передпідсилювачем із 2-смуговим еквалайзером. Крім цього, Corvette Basic може похвалитися оригінальною механікою Warwick, включаючи фірмовий 3D бридж, стреплоки та регульований верхній поріжок Just-A-Nut III Tedur.

Всі бас-гітари RockBass від Warwick комплектуються унікальним регульованим нульовим поріжком Just-A-Nut III, розробленим компанією Warwick. Тепер стомлююче підпилювання поріжків назавжди залишилося в минулому. Виготовлений з точністю що вражає (до 1/100 мм) із використанням передових технологій, цей поріжок дозволяє легко та швидко відрегулювати висоту струн відповідно до власних уподобань і манери гри музиканта.

Безсумнівно, бридж - це один з найважливіших компонентів струнного інструменту, оскільки його вплив на багатство тембру і сустейн складно переоцінити. Саме тому інженери Warwick створили унікальний 3D бридж, який вже став справжньою легендою. Продумана масивна конструкція гарантує чудову передачу вібрації струн на корпус і дозволяє регулювати не тільки мензурну відстань і висоту струн, але також відстань між струнами та навіть кут нахилу самого бриджу. А конструкція з двох частин помітно полегшує й прискорює процес заміни струн.
| Корпус | Вільха (alder) |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Гриф | Клен (maple), посилений еканга (ekanga) |
| Накладка грифа | Венге (Wenge) |
| Мензура | 34" (864 мм) |
| Верхній поріжок | Just-A-Nut III Tedur (38.5мм) |
| Радіус накладки грифа | 20" (508мм) |
| Лади | 24 Extra High Jumbo Nickelsilver лади (шинира: 2.9мм / висота: 1.3мм) |
| Бридж | Литий бридж з двох частин Warwick |
| Звукознімачі | Активні MEC J/J |
| Еквалайзер | Активний 2-смуговий |
| Управління | Гучність, баланс, еквалайзер |
| Механіка | Хром |
| Кілки | Закритого типу |
| Струни | 045 - 105 (42200M) |
| Колір | Медовий матовий лак - Honey Violin Transparent Satin |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ, стреплокі для ременя, чохол Rockbag Student Line Plus |
| Додаткові дані | Вага інструменту: 3.5 кг, міжструнна відстань: 19 мм |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 37 538 грн | 36 179 грн | 34 497 грн |
| Корпус | Вільха (alder) | Червоне дерево (Mahogany) з фігурним топом з клена (Figured Maple Top) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) | Наскрізний гриф (neck thru) | Гриф на болтах (Bolt-on) |
| Гриф | Клен (maple), посилений еканга (ekanga) | Panga Panga/ клен, 5 частин, профіль "С" | 5 частин Клен (Maple)/Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Венге (Wenge) | Панга-панга (Panga Panga) | Палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 34" (864 мм) | 34" (864 мм) | 34" (864 мм) |
| Верхній поріжок | Just-A-Nut III Tedur (38.5мм) | Графіт (38мм) | Поліуретан (38мм) |
| Радіус накладки грифа | 20" (508мм) | 15.75" (400мм) | 10" (250 мм) |
| Ширина грифа | 1F: 40мм / 24F: 64мм | 38.0/56.4 мм (Нульовий лад/12-й лад) | |
| Товщина грифа | 1F: 20.5мм / 12F: 22мм | 19.5/21.5 мм (1-й лад/12-й лад) | |
| Лади | 24 Extra High Jumbo Nickelsilver лади (шинира: 2.9мм / висота: 1.3мм) | 24 / Large (2.7 мм) | 24 (Medium) |
| Бридж | Литий бридж з двох частин Warwick | Hipshot Trans Tone (4) | Масивний (Die-cast), міжструнна відстань: 19мм |
| Звукознімачі | Активні MEC J/J | Bartolini MK1-4 /F & MK1-4 /R | 2 х Yamaha YGD H5 (хамбакери з Alnico V магнитами) |
| Еквалайзер | Активний 2-смуговий | 3-смуговий Bartolini MK-1 EQ | Активний 3-смуговий |
| Управління | Гучність, баланс, еквалайзер | 1 гучність, 1 баланс, еквалізація, вмик./вимик. еквалайзера | Master Volume, Pickup Balancer, Bass, Middle, Treble and Active-Passive switch |
| Механіка | Хром | PT (Platinum) | Чорний нікель (Black Nickel) |
| Кілки | Закритого типу | Hipshot Ultralight (20:1) | Закритого типу |
| Струни | 045 - 105 (42200M) | D'Addarío EXL165SL (105-045) | D'Addario EXL170SL (45-100) |
| Колір | Медовий матовий лак - Honey Violin Transparent Satin | Відкритий червоний - OPBC (Open Pore Black Cherry) | Цегляний санбьорст - Brick Burst (BBST) |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ, стреплокі для ременя, чохол Rockbag Student Line Plus | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Додаткові дані | Вага інструменту: 3.5 кг, міжструнна відстань: 19 мм | Індикатор стану батареї на задній панелі | |
| Виробництво | Китай | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
Огляд і демонстрація бас-гітари RockBass Corvette Basic
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!