WARWICK RockBass Corvette Basic, 5-String (Solid White High Polish)

Код товару: 38408
32 889 грн


(голосів: 1)

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Дніпро, ТЦ Мост-Сіті Центр

Приголомшливо витончену й ергономічну модель Corvette можна сміливо назвати візитівкою Warwick. Доступна в безлічі кольорів і в величезній кількості модифікацій, бас-гітара Corvette міцно зайняла своє місце на сценах і в студіях усього світу. Від м'якого джазу і до брутального метала - кожен музикант зможе знайти саме той Corvette, який ідеально підійде для його потреб.

Бас-гітари серії RockBass - це поєднання доступності з перевагами багаторічного досвіду і найсучасніших розробок Warwick. Виготовлені в Китаї на фабриці Warwick, ці інструменти проходять безліч етапів контролю якості під суворим наглядом фахівців Warwick з Німеччини. 

 

RockBass Corvette Basic отримав корпус з вільхи з кленовим грифом, посиленим вставками з еканга. Інструмент оснащений активними німецькими звукознімачами MEC в конфігурації J/J та активним передпідсилювачем із 2-смуговим еквалайзером. Крім цього, Corvette Basic може похвалитися оригінальною механікою Warwick, включаючи фірмовий 3D бридж, стреплоки та регульований верхній поріжок Just-A-Nut III Tedur.

Регульований нульовий поріжок Just -A-Nut III Tedur

Регульований нульовий поріжок Just-A-Nut III Tedur

Всі бас-гітари RockBass від Warwick комплектуються унікальним регульованим нульовим поріжком Just-A-Nut III, розробленим компанією Warwick. Тепер стомлююче підпилювання поріжків назавжди залишилося в минулому. Виготовлений з точністю що вражає (до 1/100 мм) із використанням передових технологій, цей поріжок дозволяє легко та швидко відрегулювати висоту струн відповідно до власних уподобань і манери гри музиканта.

Фірмовий бридж

3D бридж із двох частин

Безсумнівно, бридж - це один з найважливіших компонентів струнного інструменту, оскільки його вплив на багатство тембру і сустейн складно переоцінити. Саме тому інженери Warwick створили унікальний 3D бридж, який вже став справжньою легендою. Продумана масивна конструкція гарантує чудову передачу вібрації струн на корпус і дозволяє регулювати не тільки мензурну відстань і висоту струн, але також відстань між струнами та навіть кут нахилу самого бриджу. А конструкція з двох частин помітно полегшує й прискорює процес заміни струн.Корпус Вільха (alder)
Тип конструкції Гриф на болтах
Гриф Клен (maple), посилений еканга (ekanga)
Накладка грифа Венге (Wenge)
Мензура 34"
Верхній поріжок Just-A-Nut III Tedur (45мм)
Радіус накладки грифа 26"
Лади 24 Extra High Jumbo Nickelsilver лади (шинира: 2.9мм / висота: 1.3мм)
Бридж Литий бридж з двох частин Warwick
Звукознімачі Активні MEC J/J
Еквалайзер Активний 2-смуговий
Управління Гучність, баланс, еквалайзер
Механіка Хром
Струни 045 - 135 (42301 М)
Колір Білий глянцевий лак - Solid White High Polish
Комплектація Гітара, анкерний ключ, стреплокі для ременя, чохол Rockbag Student Line Plus
Додаткові дані Вага інструменту: 3.8 кг, міжструнна відстань: 16.5 мм
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту)