WARWICK RockBass Streamer Standard, 4-String (Nirvana Black Transparent Satin)

Код товару: 38411
26 786 грн


(голосів: 0)

Інтернет-магазин

Київ, ТЦ Dream

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Твій перший бас від Warwick!

Streamer – одна з перших моделей, випущених компанією Warwick. Багато десятиліть бас-гітаристи всього світу обирають Streamer за його виразне звучання та ергономічний витончено вигнутий корпус. RockBass Streamer Standard – це чудовий доступний інструмент, з виключно високими для даного цінового діапазону звучанням і якістю виконання.

 

Корпус з деревини кароліна, дозволяє отримати широкий спектр звучань і відмінний сустейн. Вся механіка на Streamer Standart – найвищої якості, від закритих кілків і до масивного фірмового бриджу. Оригінальні німецькі пасивні звукознімачі MEC Vintage Humbucker повноцінно передають об'ємний і глибокий тембр інструменту, а з 2020 року Streamer Standard оснащуються активною електронікою з 2-смуговим еквалайзером.

Регульований нульовий поріжок Just- A-Nut III

Регульований нульовий поріжок Just-A-Nut III Tedur

Всі бас-гітари RockBass від Warwick оснащуються унікальним регульованим нульовим поріжком Just-A-Nut III, розробленим компанією Warwick. Тепер стомлююче підпилювання поріжків назавжди залишилося в минулому. Виготовлений з точністю що вражає (до 1/100 мм) з використанням передових технологій, цей поріжок дозволяє легко і швидко відрегулювати висоту струн відповідно до власних уподобань і манери гри музиканта.

Фірмовий бридж

Безсумнівно, бридж – це один з найважливіших компонентів струнного інструменту, оскільки його вплив на багатство тембру і сустейн складно переоцінити. Саме тому інженери Warwick створили унікальний 3D бридж, який вже став справжньою легендою. Продумана масивна конструкція гарантує чудову передачу вібрації струн на корпус і дозволяє регулювати не тільки мензурну відстань і висоту струн, але також відстань між струнами та навіть кут нахилу самого бриджу. А конструкція з двох частин помітно полегшує і прискорює процес заміни струн.Корпус Кароліна (Carolina)
Тип конструкції Гриф на болтах
Гриф Клен (Maple) посилений вставками з Еканга (Ekanga)
Накладка грифа Венге (Wenge)
Мензура 34"(864 мм)
Верхній поріжок Just-A-Nut III Tedur, ширина: 38.5 мм
Радіус накладки грифа 20" (508 мм)
Лади 24 Jumbo лада з нейзильберу
Бридж Warwick 2-Piece 3D Bridge
Звукознімачі Пасивні MEC Vintage Humbucker
Еквалайзер Активний 2-смуговий
Управління Гучність, баланс, 2-смуговий еквалайзер
Механіка Хромована
Струни 045"- 105" (42200M)
Колір Прозорий чорний матовий лак (Nirvana Black Transparent Satin)
Комплектація Гітара, ключі для анкера і бриджу, стреплокі, чохол Rockbag Student Line Plus
Додаткові дані Вага інструменту: 3.7 кг, межструнное відстань: 19 мм
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту)