Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Двадцять років тому, у 2006 році, компанія ESP Guitars випустила перші дві іменні моделі гітар для Алексі Лайхо - фронтмена та лід-гітариста фінських майстрів мелодійного дез-металу Children of Bodom. Як віртуозний музикант і автор пісень, Алексі вплинув на ціле покоління гітаристів своїм поєднанням неймовірних неокласичних сольних партій та чистокровної шаленої швидкості. На честь цієї знаменної річниці співпраці Алексі з ESP ми з гордістю представляємо спеціальне видання Signature Series Alexi Laiho Arrowhead SE 20th Anniversary.
Створена на основі звичної для Алексі асиметричної форми "V", ця гітара є даниною поваги одній з перших іменних моделей Алексі від ESP з її впізнаваними жовтими скосами на чорному лаку. Інструмент має конструкцію з наскрізним грифом та мензуру 25,5 дюймів. Вільхові крила корпусу поєднані з тонким U-подібним грифом із трьох частин клена, який оснащений накладкою з добірного макасарського чорного дерева. Накладка має фірмові перламутрові вставки у формі наконечників стріл, 24 лади extra-jumbo та скалопування з 19 по 24 лади для зручності виконання швидкісних пасажів.
Зворотний бік Alexi Arrowhead SE вирізняється надзвичайно гладким та швидкісним матовим покриттям грифа, жовтими скосами в тон корпусу та легендарним логотипом COBHC. Комплектація цього видатного інструмента включає золотисту фурнітуру, точні кілки Grover, оригінальну тремоло-систему з подвійною фіксацією Floyd Rose 1000 та один пасивний звукознімач EMG HZ F-H2 з одним регулятором гучності. У комплекті з гітарою постачається фірмовий жорсткий кейс ESP Deluxe.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck Thru) |
| Корпус | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Гриф | Клен (3 частини) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350 мм |
| Інкрустація | Перламутрові маркери у формі наконечників стріл |
| Окантовка | Біла по грифу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 |
| Звукознімачі | EMG HZ FH-2 |
| Лади | 24 XJ (19-24 скалоповані) |
| Верхній поріжок | Замикаючий, 42мм |
| Механіка | Позолочена |
| Кілки | Grover |
| Управління | Гучність |
| Колір | Чорний із жовтими смужками - Black w/Yellow Pinstripe |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера та тремоло, фірмовий кейс |
| Виробництво | Корея |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові дані | Підписна модель Alexi Laiho (Children of Bodom/Bodom After Midnight) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 36 780 грн | 123 816 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck Thru) | Гриф на болтах | Наскрізний гриф |
| Корпус | Вільха (Alder) | Червоне дерево (Mahogany) | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25.5" (648мм) | 25,5" |
| Гриф | Клен (3 частини) | Клен (Maple) | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350 мм | 350мм | 305мм |
| Інкрустація | Перламутрові маркери у формі наконечників стріл | Маркери ладів "saw tooth" | Трикутні маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу | Біла по грифу | Біла по грифу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 | Тремоло Floyd Rose Special | Тремоло Original Floyd Rose |
| Звукознімачі | EMG HZ FH-2 | ESP LH-301B | EMG 81/85 |
| Лади | 24 XJ (19-24 скалоповані) | 24 XJ | 24 XJ |
| Верхній поріжок | Замикаючий, 42мм | Замковий (42мм) | Замковий, 42мм |
| Механіка | Позолочена | Чорний нікель | Чорна |
| Кілки | Grover | ESP | Gotoh SG360-07 MG-T, замкові |
| Управління | Гучність | 1 гучність | 1 гучність, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний із жовтими смужками - Black w/Yellow Pinstripe | Чорний - BLK (Black) | Чорний - Black (BK) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера та тремоло, фірмовий кейс | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і тремоло, стреплоки ESP |
| Виробництво | Корея | Індонезія | Японія |
| Гарантія | 12 місяців | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Alexi Laiho (Children of Bodom/Bodom After Midnight) | Підписна модель Alexi Laiho (Children of Bodom) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!