Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
5 750 грн

Ти - джерело власного звучання, його фундамент і основа. Тобі потрібен інструмент, створений для того, щоб стати ядром твоєї музики. Бас-гітари TRBX500 поєднують просунутий ергономічний дизайн з передовими технологіями і перевіреним часом найвищою майстерністю виготовлення. Жодних компромісів - цей бас дасть тобі незрівнянне звучання та приголомшливу зручність гри. Вдома, в студії й на сцені - можеш бути впевнений, твій TRBX ніколи не підведе!

Розроблені каліфорнійським підрозділом Yamaha Guitar Development, звукознімачі Yamaha YGD H5 були створені для прозорого відкритого звучання і чудово поєднуються з гнучким активним/пасивним підсилювачем. Завдяки "квадро" дизайну з чотирма магнітопроводами під кожною струною та AlNiCo магнітам, вони здатні передавати найменші нюанси звуковидобування в пасивному режимі, і видавати максимально щільний і драйвовий тон в активному.

TRBX500 отримав гнучку активну/пасивну електроніку аудіофільского рівня для контролю тембру й екстремальної гнучкості звучання. Удосконалена схемотехніка забезпечує збалансований рівень вихідного сигналу як в активному так і в пасивному режимах. Високоякісні позолочені деталі, що використовуються в основному ланцюзі схеми, забезпечують збільшену провідність і надійність, а світлодіодний індикатор стану батареї, встановлений на задній панелі попередить про необхідність її заміни.
Корпус Yamaha TRBX виготовлений з червоного дерева, з унікальним ергономічним 3D дизайном і вагою підібраною так, щоб зловити ідеальний баланс між щільністю звучання і зручністю гри.

Гриф - це дуже важливий елемент конструкції будь-якої бас-гітари, що помітно впливає на звучання інструменту та зручність гри. Тому гриф TRBX 500 поєднує швидкісний ультракомфортний профіль і неймовірно надійну конструкцію з 5 частин ламінованого клена/червоного дерева, для видатної стабільності та відмінного тембру.

У бас гітарах TRBX використовується точне кріплення грифа на болтах, для максимально зручного налаштування і прозорого енергійного звучання. Розроблений за сотні годин гри, новий профіль кріплення грифа забезпечує міцність, передачу вібрації і зручний доступ до верхніх ладів.

Масивний литий струнотримач ефективно передає вібрацію струн на корпус для щільного, багатого звучання в поєднанні зі зручністю регулювання і перевіреної довговічністю. Міжструнна відстань 19 мм (на 4-струнної версії) забезпечує максимальну зручність як при грі слепом, так і при використанні пальцьової техніки.

Пряме розташування струни від нульового поріжка до кілочка виключає бічний натяг, забезпечуючи чудову стабільність налаштування і зменшуючи кількість непотрібних призвуків. Ширина нульового поріжка на TRBX-504 становить 38мм, що забезпечує комфортне звуковидобування в будь-яких стилях гри.

Монтований на сталеву пластину, стандартний 1/4"джек Yamaha забезпечує довговічність і простоту обслуговування.
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-on) |
| Гриф | 5 частин Клен (Maple)/Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 34" (864 мм) |
| Верхній поріжок | Поліуретан (38мм) |
| Радіус накладки грифа | 10" (250 мм) |
| Ширина грифа | 38.0/56.4 мм (Нульовий лад/12-й лад) |
| Товщина грифа | 19.5/21.5 мм (1-й лад/12-й лад) |
| Лади | 24 (Medium) |
| Бридж | Масивний (Die-cast), міжструнна відстань: 19мм |
| Звукознімачі | 2 х Yamaha YGD H5 (хамбакери з Alnico V магнитами) |
| Еквалайзер | Активний 3-смуговий |
| Управління | Master Volume, Pickup Balancer, Bass, Middle, Treble and Active-Passive switch |
| Механіка | Чорний нікель (Black Nickel) |
| Кілки | Закритого типу |
| Струни | D'Addario EXL170SL (45-100) |
| Колір | Напівпрозорий матовий білий лак - Translucent White (TWH) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Додаткові дані | Індикатор стану батареї на задній панелі |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 34 497 грн | 24 318 грн | 23 958 грн |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) з топом з ясена (Ash) |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-on) | Гриф на болтах (Bolt-on) | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Гриф | 5 частин Клен (Maple)/Червоне дерево (Mahogany) | Клен/Червоне дерево (Maple/Mahogany) 5 частин | Панга-панга (Panga Panga)/горіх (Walnut) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Roasted клен |
| Мензура | 34" (864 мм) | 34" (864 мм) | 34" |
| Верхній поріжок | Поліуретан (38мм) | Поліуретан (38мм) | |
| Радіус накладки грифа | 10" (250 мм) | 10" (250 мм) | 15.75" (400мм) |
| Ширина грифа | 38.0/56.4 мм (Нульовий лад/12-й лад) | 38.0 мм (нульовий лад)/56.4 мм (12 лад) | |
| Товщина грифа | 19.5/21.5 мм (1-й лад/12-й лад) | 19.5 мм (1 лад)/21.5 мм (12 лад) | |
| Лади | 24 (Medium) | 24 (Medium) | 24 лади |
| Бридж | Масивний (Die-cast), міжструнна відстань: 19мм | Масивний (Die-cast), міжструнна відстань: 19мм | MetalCraft M4 |
| Звукознімачі | 2 х Yamaha YGD H5 (хамбакери з Alnico V магнитами) | 2 х YGD M3 (хамбакери з керамічними магнитами) | Bartolini МК-1 |
| Еквалайзер | Активний 3-смуговий | Активний 2-смуговий | Bartolini MK-1 |
| Управління | Master Volume, Pickup Balancer, Bass, Middle, Treble and Active-Passive switch | Master Volume, Pickup Balancer, Bass, Treble + Performance EQ switch | 3-смуговий еквалайзер, 1 гучність, 1 баланс, перемикач EQ on/off |
| Механіка | Чорний нікель (Black Nickel) | Чорний нікель (Black Nickel) | Чорний |
| Кілки | Закритого типу | Закритого типу | Hipshot Ultralight (20:1) |
| Струни | D'Addario EXL170SL (45-100) | D'Addario EXL170SL (45-100) | D'Addario® EXL165 (45-105) |
| Колір | Напівпрозорий матовий білий лак - Translucent White (TWH) | Білий - WH (White) | Натуральний відкритий - Open Pore Natural (OPN) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Додаткові дані | Індикатор стану батареї на задній панелі | ||
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Yamaha TRBX 504 - Active mode - Demo by Miki Santamaria
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!