Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Розроблена для професійних гітаристів, яким потрібні універсальне звучання, плавна гра та повна надійність для серйозних завдань у студії та на гастролях, модель EC-1000 Granite Sparkle - це суворий, але елегантний погляд на класичний стиль корпусу ESP Eclipse з одним вирізом. Гітара має конструкцію з глибоко вклеєним грифом (set-thru) і традиційну мензуру 24,75 дюйма, що забезпечує безперешкодний доступ до найвищих ладів.
Ця модель має корпус із червоного дерева, гриф із трьох частин червоного дерева, голову грифа у колір корпусу та накладку з макасарського чорного дерева з 24 ладами extra-jumbo з нержавіючої сталі. Багатошарове чорно-біле окантування підкреслює контури корпусу та голови грифа.
Оснащення EC-1000 Granite Sparkle включає фіксований бридж TonePros у стилі TOM, замкові кілки LTD, а також пару активних звукознімачів Fishman Fluence Modern 3-Voice Humbucker з прямим кріпленням до корпусу (керамічний у бриджі та алніко біля грифу) з кришками кольору Black Nickel. Пуш-пул регулятори дозволяють обирати різні режими звучання цих інноваційних датчиків.
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24.75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Прапори-маркери ладів |
| Окантовка | Чорно-біла, по корпусу і грифу |
| Бридж | TonePros Locking Tune-O-Matic/струнотримач типу StopBar |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern 3-Voice Humbucker Ceramic/Alnico (H-H) |
| Лади | 24 XJ (нержавіюча сталь) |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Замкові LTD |
| Управління | 2 гучності (пуш-пул на Neck Volume активує Voice 3) / тон (пуш-пул активує Voice 2) / 3-позиційний перемикач |
| Колір | Гранітний блиск - Granite Sparkle |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія / Корея (залежить від партії) |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 61 586 грн | 61 586 грн |
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) | Глибоко вклеєний гриф (Set-Thru) | Глибоко вклеєний гриф (set thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24.75" | 24.75" (628мм) | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини | Червоне дерево (Mahogany) із трьох частин | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Пао Ферро (Pau Ferro) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Прапори-маркери ладів | Прапори - маркери ладів | Перламутрові прапори, назва моделі на 12 ладі |
| Окантовка | Чорно-біла, по корпусу і грифу | Фігурне окантування корпусу і грифа | Біла з перламутром, по корпусу і грифу |
| Бридж | TonePros Locking Tune-O-Matic/струнотримач типу StopBar | TonePros T3BT / струнотримач TonePros T1Z | TonePros T3BT / струнотримач TonePros T1Z |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern 3-Voice Humbucker Ceramic/Alnico (H-H) | Активні EMG 81 (br) / 60 (n) | EMG 81/60 |
| Лади | 24 XJ (нержавіюча сталь) | 24 XJ (нержавіюча сталь) | 24 XJ (нержавіюча сталь) |
| Верхній поріжок | 42мм | 42мм | 42мм |
| Механіка | Чорна | Позолочена | Позолочена |
| Кілки | Замкові LTD | Замкові LTD | Замкові колки LTD |
| Управління | 2 гучності (пуш-пул на Neck Volume активує Voice 3) / тон (пуш-пул активує Voice 2) / 3-позиційний перемикач | 2 гучності, 1 тон, 3-позиційний перемикач | 2 гучності / тембр / 3-позиційний перемикач |
| Колір | Гранітний блиск - Granite Sparkle | Вінтажний матовий чорний - Vintage Black (VB) | Чорний - BLK (Black) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | 10-46 | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія / Корея (залежить від партії) | Корея | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Демонстрація електрогітари LTD Deluxe EC-1000 Granite Sparkle | Kazuki Tokaji | ESP Guitars
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!