Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Серія LTD '87 є точною копією інструментів з каталогу ESP 1987 року. Заснована на оригінальній формі ESP Mirage, LTD Mirage Deluxe '87 - це шред машина з тонким кленовим грифом на болтах, корпусом з вільхи, що випускається в ефектному лаку Snow Shite. Інструмент оснащений тремоло Floyd Rose 1000 і набором звукознімачів Seymour Duncan Distortion TB-6 (з бобінами оригінального стилю і пуш-пул управлінням для поділу котушок) і Seymour Duncan Hot Rails біля грифа.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-on) |
| Корпус | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Extra Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів, назва 1987 На 12-му ладу |
| Окантовка | Біла по грифу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 |
| Звукознімачі | Seymour Duncan Distortion/Seymour Duncan Hot Rails |
| Лади | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 43 мм (замковий) |
| Механіка | Позолочена |
| Кілки | LTD |
| Управління | Гучність/тон (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Білий (Snow White) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 71 425 грн | 112 819 грн | 88 079 грн |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-on) | Глибоко вклеєний гриф (set thru) | Гриф на болтах (Bolt-on) |
| Корпус | Вільха (Alder) | Червоне дерево (Mahogany) c топом з хвилястого клена (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) з топом із капа тополі (Poplar Burl) |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25,5" | 25.5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple), 3 частини | Клен/Горіх (Maple/Walnut), 5 частин |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Extra Thin U | Thin U | Асиметричний Slim U-Shape |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 305мм | |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів, назва 1987 На 12-му ладу | Зміщені блоки, напис ESP на 12 ладу | Бічні маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу | Ivory, по корпусу | Black Pearloid по корпусу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 | Тремоло Original Floyd Rose | Тремоло GOTOH 1996T |
| Звукознімачі | Seymour Duncan Distortion/Seymour Duncan Hot Rails | Seymour Duncan PEGASUS (Bridge) / SENTIENT (Neck) | Fishman Fluence 3-Voice Moden Humbucker Ceramic (Bridge) + Alnico (Neck) (H-H) |
| Лади | 22 XJ | 24 XJ | 24F Jumbo (C.F.S) |
| Верхній поріжок | 43 мм (замковий) | 42мм (замковий) | Замикаючий топ лок |
| Механіка | Позолочена | Чорна | Cosmo Black |
| Кілки | LTD | GOTOH SG360-07 MG-T (замкові) | GOTOH SG381-07 |
| Управління | Гучність/тон (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (c пуш-пуш перемикачем), 3-позиційний перемикач | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Білий (Snow White) | Чорно-натуральний бьорст - Black Natural Burst (BLKNB) | ABF(Arctic Blue Flat) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario EXL120 (.009-.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і тремоло, стреплоки | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий чохол |
| Виробництво | Корея | Японія | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
LTD Mirage Deluxe '87
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!