Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
4 185 грн

Yamaha Pacifica 120H - це ваш квиток у чарівний світ потужних рифів і захоплюючих тонів. Ця модель ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених музикантів, та щедро наповнена звуковим потенціалом здатним впоратися із будь-яким музичним стилем. Електрогітари серії Pacifica є справжньою візитівкою Yamaha і однією з найпопулярніших серій в Україні від початку 1990-х і дотепер.

У хамбакерах Pacifica 120H застосовуються магніти Alnico V для того щоб забезпечити чисте, дзвінке і сфокусоване звучання, але водночас достатньо щільне, щоб не загубитися на фоні інших інструментів.

Функція відсічки (Coil Tap) розширює тональні можливості цього інструмента. Push-pull перемикач на ручці тону дозволяє миттєво перемикатися між режимами хамбакер /сингл.

Фіксований бридж з масивними литими сідлами забезпечує збільшений сустейн і покращений відгук інструмента.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-on) |
| Корпус | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25,5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | Перший лад: 20.9мм, 12 лад: 22.9мм |
| Профіль грифа | "С" |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 41мм, 12 лад: 51.4мм |
| Радіус накладки грифа | 305мм |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Фіксований (струни крізь корпус) |
| Звукознімачі | Alnico V Humbuckers x 2 |
| Лади | 22 Medium |
| Верхній поріжок | 41мм (поліуретан) |
| Механіка | Хром |
| Кілки | Закритого типу |
| Управління | Гучність, тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Білий вінтажний - Vintage White (VW) |
| Струни | 09-42 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 25 110 грн | 22 734 грн | 30 519 грн |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-on) | Гриф на болтах (Bolt-On) | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Вільха (Alder) | Вільха (Alder) | Червоне дерево (Mahogany) із внутрішніми порожнинами (Chambered) |
| Мензура | 25,5" (648мм) | 25,5" (648мм) | 24.75" (628.6мм) |
| Гриф | Клен (Maple) | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | Перший лад: 20.9мм, 12 лад: 22.9мм | 20.9 мм (1 лад)/22.9 мм (12 лад) | 21.0 / 23.9 мм (1-й лад / 12-й лад) |
| Профіль грифа | "С" | "C" | |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 41мм, 12 лад: 51.4мм | 41.0 мм (нульовий лад)/51.4 мм (12 лад) | 41.9/52 мм (0-й лад/12-й лад) |
| Радіус накладки грифа | 305мм | 13 3/4" (350мм) | 12" (305 мм) |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів | Позиційні маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Фіксований (струни крізь корпус) | Vintage Tremolo with Block Saddle | Tune-o-matic із струнотримачем типу Stop Bar |
| Звукознімачі | Alnico V Humbuckers x 2 | Alnico V Single x 2, Alnico V Humbucker x 1 | Хамбакери VH3b/VH3n (Alnico 5) |
| Лади | 22 Medium | 22 Medium | 22 лади Jumbo |
| Верхній поріжок | 41мм (поліуретан) | 41мм (Поліуретан) | 42 мм |
| Механіка | Хром | Хромована | Нікельована |
| Кілки | Закритого типу | Закритого типу | Колки закритого типу |
| Управління | Гучність, тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 5-позиційний перемикач звукознімачів, 1 гучність, 1 тембр (пуш-пул) | 1 гучність, 1 тон (c Dry Switch), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Білий вінтажний - Vintage White (VW) | Білий вінтажний - Vintage White (VW) | Білий (Vintage White) |
| Струни | 09-42 | D'Addario EXL120 (09-42) | Elixir Nanoweb Light (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера та бриджу |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
Демонстрація Yamaha Pacifica 120H
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!