Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Побудований в Японії, цей інструмент пропонує конструкцію з глибоко вклеєним грифом (set-thru) для швидкого і плавного доступу до найвищих ладів, поєднуючи корпус з червоного дерева з кленовим грифом з трьох частин і накладкою з чорного дерева з 24 екстра-високими ладами. І звичайно ж, ефектний кленовий топ в вишуканому виконанні Black Natural Burst.
Ви оціните відчуття тонкого, детального виготовлення кожного разу, коли будете брати в руки E-II Horizon FR, який включає в себе такі високоякісні компоненти, як тремоло Floyd Rose Original, стреплоки Schaller і замкові кілки Gotoh. Гітара оснащена звукознімачами Seymour Duncan Sentient в положенні біля грифа для широкого динамічного діапазону і відмінної артикуляції, а також агресивним, дуже чутливим і гармонійно багатим Seymour Duncan Pegasus у бриджі. Передбачена можливість поділу котушок хамбакерів за допомогою пуш-пул перемикача на регуляторі тону. У комплекті також фірмовий жорсткий кейс ESP.
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) c топом з хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25,5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 305мм |
| Інкрустація | Зміщені блоки, напис ESP на 12 ладу |
| Окантовка | Ivory, по корпусу |
| Бридж | Тремоло Original Floyd Rose |
| Звукознімачі | Seymour Duncan PEGASUS (Bridge) / SENTIENT (Neck) |
| Лади | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм (замковий) |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T (замкові) |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (c пуш-пуш перемикачем), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорно-натуральний бьорст - Black Natural Burst (BLKNB) |
| Струни | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і тремоло, стреплоки |
| Виробництво | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 112 819 грн | 139 304 грн | 139 304 грн |
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) | Наскрізний гриф (neck thru) | Наскрізний гриф (neck thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) c топом з хвилястого клена (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25,5" | 25.5" | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 305мм | 305мм | 305мм |
| Інкрустація | Зміщені блоки, напис ESP на 12 ладу | Блоки, напис ESP на 12-му ладу | Блоки, напис ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Ivory, по корпусу | Біла по корпусу і грифу | Біла по корпусу і грифу |
| Бридж | Тремоло Original Floyd Rose | Тремоло Original Floyd Rose | Тремоло Original Floyd Rose |
| Звукознімачі | Seymour Duncan PEGASUS (Bridge) / SENTIENT (Neck) | EMG 57TW Brushed Black Chrome/66TW Brushed Black Chrome | EMG 57TW Brushed Black Chrome / 66TW Brushed Black Chrome |
| Лади | 24 XJ | 24 лада XJ, нержавіюча сталь | 24 лади XJ |
| Верхній поріжок | 42мм (замковий) | Топлок R2 (42мм) | Топлок R2 (42мм) |
| Механіка | Чорна | Чорна | Чорна |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T (замкові) | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (c пуш-пуш перемикачем), 3-позиційний перемикач | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорно-натуральний бьорст - Black Natural Burst (BLKNB) | Прозорий чорний санбьорст - STBLKSB (See Thru Black Sunburst) | Санбьорст "Тигрове око" - Tiger Eye Sunburst (TESB) |
| Струни | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Super Light (9-42) | Elixir Nanoweb Super Light (09-42) |
| Комплектація | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і тремоло, стреплоки | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Японія | Японія | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!