Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
24 948 грн
Швидка доставка
Актуальна наявність товару:
Виготовлені вручну у США з витриманих листяних порід деревини, покриті тонким нітроцелюлозним лаком, з фірмовими звукознімачами Friedman і ладами з прецизійною технологією установки в Plek-машині - ці гітари поєднують вінтажне звучання і зовнішність із сучасними технологіями.
Дейв Фрідман - людина, відповідальна за звучання таких рок-ікон, як Едді Ван Хален, Стів Стівенс, Джеррі Кантрелл, Філ Ікс і Білл Келліхер, і це тільки верхівка айсбергу. Протягом останніх 25 років Дейв Фрідман займається будівництвом, модингом і ремонтом музичного обладнання для найбільших світових зірок. Інноваційні проекти Фрідмана і ретельна увага до найдрібніших деталей зробили його легендою в світі професійних гастролюючих музикантів по всьому світу.
Гровер Джексон протягом десятиліть був ім'ям-синонімом високоякісних американських електрогітар. Володіючи значним 40-річним досвідом і створюючи гітари для безлічі провідних гітаристів, Дейв довірив Гроверу створення цих прекрасних інструментів. Гровер особисто бере участь у кожному етапі створення гітар Friedman: від підбору деревини, фарби та електроніки і до етапу фінального збирання.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Вільха (Alder) цільний |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | 60's classic |
| Радіус накладки грифа | 10"~ 14" (мультірадіус) |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Фіксований типу Hardtail |
| Звукознімачі | Friedman Classic Humbucker х 2 (H-H) |
| Лади | 22 (Jescar 47095) |
| Верхній поріжок | Tusq (43мм) |
| Механіка | Состаренная механіка Chrome aged |
| Кілки | Vintage Kluson |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Старе золото (Shoreline Gold Vintage Distressed), нітро лак c штучно постареним покриттям |
| Струни | 10-46 |
| Комплектація | Гітара, фірмовий кейс, сертифікат відповідності |
| Виробництво | США |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
| Додаткові дані | Серійний номер #0617-320 |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
Створення гітар з Дейвом Фрідманом і Гровером Джексоном
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!