Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
8 883 грн
«Я не просто поставив свій штамп сюди. Ця гітара – те, чим я дуже активно займався і чим справді пишаюся. Серія SE на кілька світлових років випереджає все, що мені вдалося отримати, коли я почав грати – дивно, наскільки далеко просунулась якість – і я пишаюся тим, що можу запропонувати цю гітару більшій кількості людей». - Девід Гріссом
Модель DGT, заснована на платформі McCarty, користується незмінним фаворитом з моменту своєї появи в 2007 році завдяки глибоким знанням Гриссома про вінтажні гітари і його ретельну увагу до деталей. Кожна особливість SE DGT була продумана: від форми грифа до вибору та оформлення ладів, від кольорів до звукознімачів та розташування електроніки.
SE DGT оснащена хамбакерами з вінтажним звучанням у поєднанні з індивідуальними регуляторами гучності для кожного звукознімача та пуш-пул регулятором основного тембру, який дозволяє здійснювати т.зв. coil tapping хамбакjd для отримання солодкого звучання, на кшталт синглу. Ця розкладка забезпечує багато контролю та універсальності, тому ви можете зосередитись на грі, а не на гітарі. Додаткові опції включають корпус із червоного дерева з кленовим топом, гриф із червоного дерева з мензурою 25 дюймів та накладкою з палісандра, а також інкрустацію у вигляді птахів або місяця (залежно від кольорового виконання).
.6526ab14d7320.jpg)
Запатентована конструкція, що забезпечує тон, комфорт та стабільність ладу.
.6526ab66d0174.jpg)
Ці легкі колки, розроблені відповідно до специфікацій PRS, забезпечують точне налаштування та не погіршують звучання.
.6526ac0a06a8e.jpg)
Гарний ритм та соло з техаським голосом. Розроблено відповідно до специфікацій PRS.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево з топом із клена |
| Мензура | 25" (635мм) |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | 1/2 лад: 21мм (27/32"), 12 1/2 лад: 24мм (61/64") |
| Профіль грифа | DGT |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") |
| Радіус накладки грифа | 10" |
| Інкрустація | Маркери ладів у вигляді місяців |
| Окантовка | Ні |
| Бридж | Тремоло PRS Patented Tremolo, Molded |
| Звукознімачі | 2 x DGT "S" (H-H) |
| Лади | 22 |
| Верхній поріжок | 43мм |
| Механіка | Нікель |
| Кілки | PRS Designed Tuners |
| Управління | 2 гучність/1 тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Gold Top |
| Струни | PRS Classic 10-46 |
| Комплектація | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
| Додаткові дані | Підписна модель Девід Гріссом (David Grissom) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 53 295 грн | 173 800 грн | 59 043 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево з топом із клена | Червоне дерево (Mahogany) c фігурним топом з клена (Maple) | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Flame Maple) |
| Мензура | 25" (635мм) | 25" (635мм) | 25" (635мм) |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | 1/2 лад: 21мм (27/32"), 12 1/2 лад: 24мм (61/64") | Нульовий лад: 21мм (53/64"), 12 лад: 23мм (57/64") | 1/2 лад: 21мм (13/16"), 12 1/2 лад: 23мм (57/64") |
| Профіль грифа | DGT | Pattern Regular | Wide Thin |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") |
| Радіус накладки грифа | 10" | 254мм (10") | 254мм (10") |
| Інкрустація | Маркери ладів у вигляді місяців | Маркери ладів у формі птахів | Маркери ладів Birds |
| Окантовка | Ні | ||
| Бридж | Тремоло PRS Patented Tremolo, Molded | Тремоло PRS Patented, Gen III | Тремоло PRS Patented Tremolo |
| Звукознімачі | 2 x DGT "S" (H-H) | 59/09 treble, 59/09 bass | 2 х TCI "S" (H-H) |
| Лади | 22 | 24 | 24 |
| Верхній поріжок | 43мм | PRS (43мм) | 43мм |
| Механіка | Нікель | Нікель | Нікель |
| Кілки | PRS Designed Tuners | Замкові PRS Phase III Locking Tuners | PRS Designed Tuners |
| Управління | 2 гучність/1 тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | Гучність, тембр, 5-позиційний перемикач | Гучність / тембр / 3-позиційний перемикач / 2 міні перемикача |
| Колір | Gold Top | Натуральний глянсовий лак - Natural | Санбьорст - Vintage Sunburst (VS) |
| Струни | PRS Classic 10-46 | 10-46 | PRS Classic 10-46 |
| Комплектація | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія | США | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
| Додаткові дані | Підписна модель Девід Гріссом (David Grissom) | Серійний номер 12190496 |
The PRS SE DGT | PRS Guitars
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!