Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Custom 24 - це квінтесенція PRS: культова гітара, з якої все почалося в 1985 році. Custom 24-08 зберігає всі основні характеристики інструмента, одночасно виводячи платформу Custom на нові звукові території. Як і інструмент Core Series, SE Custom 24-08 оснащена двома міні-перемикачами розмикання котушок, які окремо поділяють хамбакери на справжні сингли, що в цілому дає вісім конфігурацій звукознімачів. Класичні елементи дизайну включають кленовий топ на корпусі з червоного дерева, накладку грифа з палісандра, 24 лади, мензуру 25 дюймів, інкрустацію з птахами, фірмовий логотип на грифі і запатентоване тремоло PRS.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Flame Maple) |
| Мензура | 25" (635мм) |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | 1/2 лад: 21мм (13/16"), 12 1/2 лад: 23мм (57/64") |
| Профіль грифа | Wide Thin |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") |
| Радіус накладки грифа | 254мм (10") |
| Інкрустація | Маркери ладів Birds |
| Бридж | Тремоло PRS Patented Tremolo |
| Звукознімачі | 2 х TCI "S" (H-H) |
| Лади | 24 |
| Верхній поріжок | 43мм |
| Механіка | Нікель |
| Кілки | PRS Designed Tuners |
| Управління | Гучність / тембр / 3-позиційний перемикач / 2 міні перемикача |
| Колір | Санбьорст - Vintage Sunburst (VS) |
| Струни | PRS Classic 10-46 |
| Комплектація | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 59 043 грн | 173 800 грн | 54 340 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Flame Maple) | Червоне дерево (Mahogany) c фігурним топом з клена (Maple) | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Flame Maple) |
| Мензура | 25" (635мм) | 25" (635мм) | 25" (635мм) |
| Гриф | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany) | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | 1/2 лад: 21мм (13/16"), 12 1/2 лад: 23мм (57/64") | Нульовий лад: 21мм (53/64"), 12 лад: 23мм (57/64") | Нульовий лад: 20мм (25/32") |
| Профіль грифа | Wide Thin | Pattern Regular | Wide Thin |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") |
| Радіус накладки грифа | 254мм (10") | 254мм (10") | 10" (254мм) |
| Інкрустація | Маркери ладів Birds | Маркери ладів у формі птахів | Маркери ладів у формі птахів |
| Окантовка | Ivory по корпусу | ||
| Бридж | Тремоло PRS Patented Tremolo | Тремоло PRS Patented, Gen III | Тремоло PRS Patented Tremolo, Molded |
| Звукознімачі | 2 х TCI "S" (H-H) | 59/09 treble, 59/09 bass | 2 х 85/15 "S" (H-H) |
| Лади | 24 | 24 | 24 |
| Верхній поріжок | 43мм | PRS (43мм) | 43мм |
| Механіка | Нікель | Нікель | Нікель |
| Кілки | PRS Designed Tuners | Замкові PRS Phase III Locking Tuners | PRS Designed Tuners |
| Управління | Гучність / тембр / 3-позиційний перемикач / 2 міні перемикача | Гучність, тембр, 5-позиційний перемикач | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Санбьорст - Vintage Sunburst (VS) | Натуральний глянсовий лак - Natural | Санбьорст - Black Gold Burst (BG) |
| Струни | PRS Classic 10-46 | 10-46 | 9-42 |
| Комплектація | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія | США | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
| Додаткові дані | Серійний номер 12190496 |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!