YAMAHA DTX10K-M

Код товару: 39729
187 809 грн


(голосів: 4)

Інтернет-магазин

Чудово підходить для гри

Відтворення поведінки акустичного барабана при ударі - ключовий фактор у зручності гри на електронних ударних. Наші електронні барабани оснащені звуковим модулем, який уловлює і відтворює весь діапазон звуку від початкової атаки до повного загасання, і все це засновано на семплах справжніх ударних, налаштованих досвідченими інженерами і барабанщиками. Компанія Yamaha провела вичерпне дослідження реакції барабанів на удар, використовуючи цю інформацію для отримання дійсно достовірного уявлення про поведінку ударної установки. Більш того, професійні барабанщики з усього світу оцінили продуктивність модуля DTX-PROX, що дозволило Yamaha ще більше поліпшити його виразні можливості. Досвід Yamaha як виробника музичного устаткування дозволив запропонувати комбінації майстерно створених модулів і педів, які забезпечують чудові ігрові можливості.

Дерев'яні корпуси

Педи мають дерев'яні корпуси з берези, які виготовляються і фарбуються на фабриці акустичних барабанів Yamaha. Значки, лаги і обручі також є стандартними компонентами акустичних барабанів. В цілому ці корпусу пропонують зовнішній вигляд і красу справжніх акустичних барабанів і неймовірно привабливі для барабанщиків.

Yamaha DTX10

Два типу педів на вибір

Модель DTX10 дозволяє барабанщикам вибирати між двома матеріалами педів відповідно до їх особистими уподобаннями для оптимального відгуку при грі: силіконові TCS або абсолютно нові сітчасті.

Модуль DTX-PRO X

Будучи найпотужнішим драм модулем на сьогоднішній день, DTX -PROX містить 70 заводських і 200 призначених для користувача наборів ударних, оснащений 733 тембрами з можливістю імпорту до 1000 призначених для користувача семплів в wav форматі. На панелі управління розташовані індивідуальні регулятори гучності для малого барабана, томів, крешей, райда і т. д., а також ряд фейдеров, що дозволяють збалансувати гучність на допоміжних входах, внутрішніх "мінусів", клік треку і виходів.

 

DTX-PROX підходить для всього, від гри вдома до живих виступів і запису, і він оснащений 8 індивідуального виходу і матрицею, яка дозволяє виконувати маршрутизацію на будь-який вихід. Гнізда AUX IN можуть приймати моніторний сигнал від PA системи, а також можуть бути спрямовані в різні місця. За USB можна підключитися до комп'ютера або смартфону для відправки і прийому аудіо і MIDI. Крім того, він оснащений MIDI IN/OUT, щоб ви могли підключатися до MIDI-пристроїв. Функція Bluetooth дозволяє легко підключати смартфон або планшет, а також записувати своє відтворення і звук з інших пристроїв на флеш-пам'ять USB.

Yamaha DTX-PRO X

Педи тарілок

Всі педи тарілок мають 3 зони, що означає, що всі вони відтворюють різні звуки на краю, основної частини і чашці, а також мають функції глушіння. Тарілка райд розміром 17" оснащена функцією визначення точки влучення.

 

Новий пед бас-барабана

У KP128 Kick Pad використовується двошаровий пластик Remo і унікальна тришарова амортизує структура, яка забезпечує ідеальне відчуття з неперевершеним комфортом, незалежно від сили удару. Грати однаково комфортно у всьому, від легких до сильних ударів. 12-дюймова поверхня може похвалитися зовнішнім виглядом і портативністю, в той час як вся конструкція басового барабана неймовірно стабільна і довговічна.

Yamaha KP128

DTX10 включає в себе 12" пед малого барабана, два 10" педа томів, пед підлогового тома 12" і сітчастий пед бас-барабана 12"(незалежно від модифікації). на додаток до цього, DTX1 0 включає 17" трьохзонний пед райда, педи тарілок 15" і 13", пед хай-хета встановлений на стійці (в комплекті) і фірмовий рек HexRack. 

Потужний звуковий движок

Високопродуктивний тон-генератор в модулі DTX-PRO X використовує технології, які компанія Yamaha накопичила за десятиліття створення музичних інструментів. Кожен канал модуля DTX-PRO X має 3-смуговий еквалайзер з регульованою частотою, компресію каналів (на додаток до загальної компресії набору ударних), регулювання Transient (де атака і загасання кожного звуку настроюються індивідуально) і insert  ефекти, щоб допомогти барабанщику відтворити своє улюблене звучання ударних.

 

На додаток до цього, барабанні педи Yamaha оснащені спеціальними технологіями розпізнавання удару, які з високою точністю реагують на дії музиканта, забезпечуючи максимальну виразність, яка явно відбивається в звучанні.

Cвобода налаштування

Yamaha DTX10K-M

RS10-HXR - це рекова система серії DTX10 з HEX RACK II, створеним для акустичних барабанів. Його зовнішній вигляд вражає, і він відмінно виглядає всюди, особливо на сцені. Ця система поєднує в собі надійність, яка заслужила довіру професійних барабанщиків Yamaha, і простоту використання, що дозволяє гнучко налаштовувати її.

Простий запис, редагування та спільне використання з додатком

Yamaha DTX-PROX

 

DTX-PROX сумісний з додатком Rec'n'Share для iOS/Android, що дозволяє вам грати разом з музичними треками і ефективно розучувати пісні. Додаток дозволяє треках змінювати їх темп, клік-трек може бути доданий до треків без такого, а фрагменти аудіо можуть бути зациклені для полегшення практики. Ці та інші функції дозволяють більш ефективно практикуватися з улюбленими піснями.

 

Додаток Rec'n'Share також можна використовувати для запису вашої гри, але воно також дозволяє швидко і легко створювати відеоролики з барабанами, використовуючи звук з DTX-PROX і відеозахват з підключеного пристрою. Відео можна обрізати і редагувати, мікси змінювати, а кінцевим результатом можна легко ділитися прямо з програми.

Великий набір навчальних функцій для барабанщиків

Кращі функції навчання, представлені в попередніх моделях DTX, можна знайти і в DTX-PROX. Крім програмованого метронома, модуль пропонує функціонал записуючого пристрою, 10 навчальних програм, які ідеально підходять для гравців будь-якого рівня, а також 37 навчальних пісень, які дозволяють барабанщику вивчати різні музичні жанри. Не тільки новачки, але навіть професіонали обов'язково оцінять користь функцій навчання DTX10 в повсякденній практиці.

Підсилювач для навушників професійного рівня

Yamaha розуміє, що неймовірно важливо, щоб барабанщики могли чітко чути самих себе, тому модуль DTX-PROX оснащений високоточною підсилювачем для навушників з низьким рівнем спотворень, низьким рівнем шуму і високою потужністю. Ця схема передає високоякісне звучання безпосередньо музиканту і була розроблена спеціально для електронних ударних, щоб оточити барабанщика реалістичними звуками ударної установки.

Cubase AI в комплекті

Модуль DTX-PRO X поставляється з кодом для завантаження останньої версії Cubase AI - потужного програмного забезпечення для створення музики. Всі завдання записи, редагування та мікшування, які можуть виникнути у сучасного музиканта, можуть бути виконані за допомогою цієї програми.

Основні характеристики DTX10K-M

Yamaha DTX10K-M

 

 • Пед робочого барабана (Snare ): XP125SD-M (12") сітчастий 2-зонний
 • Пед томи (Tom1, Tom2): XP105T-M (10") сітчастий 2-зонний
 • Пед & nbsp ; підлогового тома (Floor Tom): XP125T-M (12") сітчастий 2-зонний
 • пед бас-барабана (Bass Drum): KP128 (12") сітчастий пед
 • пед хай-хета (Hi-Hat): RHH135 (13") 2-зонний
 • Пед креша 1 (Crash1 Cymbal): PCY135 (13"), 3-зонний
 • Пед креша 2 (Crash2 Cymbal): PCY155 (15"), 3-зонний
 • Пед райда (Ride Cymbal): PCY175 (17"), 3-зонний
 • Рама: RS10-HXR
 • Стойка хай-хета: HS740A
 • Модуль: DTX-PROX

* стілець та педаль для бас-барабана купуються окремо

Поліфонія 256 нот
Тембри 733
Слотів пам'яті 70 вбудованих наборів ударних, 200 призначених для користувача наборів ударних
Дисплей Full Dot LCD (Роздільна здатність: 128 х 64)
Ефекти Для кожного інструменту (барабана): EQ/компресор/Transient/Insertion ефект (індивідуальний, залежно від інструменту). Для кожного набору ударних: Ambience/Effect 1/Effect 2 + майстер компресор/майстер ефект. Загальні: Master EQ/EQ для навушників.
Метроном 30-300BPM, підтримка Tap Tempo. Розміри: 1/4 - 16/4, 1/8 - 16/8, 1/16 - 16/16, Акценти: чверті, восьмі, шістнадцяті, восьмі тріолі. Окреме регулювання гучності метронома, таймер, завантаження wav семплів для метронома.
Інтерфейси Вихід для навушників (1/4" джек), AUX вхід (3,5 мм миниджек), лінійний вихід L/MONO, R (1/4" джек), USB TO DEVICE, USB TO HOST, MIDI OUT
Система навчання 10 вправ + 37 пісень для тренувань
Розміри 1,100 х 1,600 мм (в розкладеному вигляді)
Вага 42,1 кг
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Виробництво Індонезія