Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Звукознімачі Reflectone™, розроблені спільно з Rupert Neve Designs, конфігурація S-H та перемикач Focus Switch забезпечують широкий тональний діапазон — від вінтажного дзвону до сучасних текстур. Контурний, порожнистий корпус, створений з використанням технології Acoustic Design, посилює резонанс, а гриф із заокругленими краями (C-образний профіль) та високоякісна фурнітура гарантують зручність гри. Створена для натхнення, створена для виступу — створена для творчості.

Нові звукознімачі Reflectone™, розроблені спільно з Rupert Neve Designs, забезпечують чисте, чітке звучання з насиченими низькими і іскристими високими частотами. Завдяки конфігурації S-H та перемикачу Focus Switch, звукознімачі Reflectone™ створюють звучання, схоже на звук із збільшеною кількістю витків, що охоплює діапазон від вінтажного «тванга» до сучасних текстур.

Завдяки технології акустичного проектування, включаючи 3D-моделювання, тіло точково спроектоване для максимального посилення резонансу та вібрації в області грифу, що покращує сустейн.

Дбайливо продумане ергономічне тіло, плавно вирізаний п’ятка з’єднання грифу та ідеально збалансована конструкція забезпечують легкий доступ до верхніх ладів і захоплюючу, не викликаючу напруги гру для досягнення максимальної продуктивності.

Гриф із заокругленим С-подібним профілем, розроблений з урахуванням побажань музикантів, має гладке сатинове покриття. Накладка грифу з радіусом 12 дюймів та лади середнього розміру з нержавіючої сталі забезпечують ідеальний баланс комфорту, швидкості та довговічності, необхідний для зручної гри.

Фурнітура Gotoh забезпечує чисте, чітке звучання і насичений, щільний тон. Точно спроектовані замикові колки забезпечують виняткову стабільність висоти тону та плавне налаштування, а латунні сідла Gotoh"In-Tune" покращують резонанс, чистоту звучання, сустейн та природну іграбельність.

Класичний стиль поєднується з характерним дизайном Yamaha, а обробка в стилі City Pop об'єднує яскраві кольори та сучасну естетику.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25,5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Клен (Maple) |
| Товщина грифа | 21.5мм (1-й лад) / 23.9мм (12-й лад) |
| Профіль грифа | Rounded-C |
| Ширина грифа | 42.0мм (нульовий лад)/52.4мм (12-й лад) |
| Радіус накладки грифа | 12" |
| Інкрустація | Позиційні маркери ладів |
| Бридж | Gotoh BC-TS1S (chrome) з компенсованими латунними порожками |
| Звукознімачі | Reflectone HT7b: Single Coil / Reflectone EH7n: Humbucker |
| Лади | 22 Medium Jumbo (нержавіюча сталь) |
| Верхній поріжок | 42мм - Graph Tech TUSQ |
| Механіка | Хром |
| Кілки | Замкові Gotoh Locking Tuners |
| Управління | 3-позиційний перемикач звукознімачів, 1 гучність (з High Pass фільтром), 1 тембр (пуш-пул Focus для сингла) |
| Колір | Чорний - Black (BLK) |
| Струни | D'Addario XL-110 / 0.010-0.046 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджа, фірмовий чохол |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 26 013 грн | 49 650 грн |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) | Гриф на болтах (Bolt-On) | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Вільха (Alder) | Вільха (Alder) із топом зі хвилястого клена (Flamed Maple) | Вільха (Alder) із топом зі хвилястого клена (Flamed Maple) |
| Мензура | 25,5" (648мм) | 25,5" (648мм) | 25,5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple) | Клен (Maple) | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Клен (Maple) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | 21.5мм (1-й лад) / 23.9мм (12-й лад) | Перший лад: 20.9мм, 12 лад: 22.9мм | 20.9мм (1-й лад)/22.9мм (12-й лад) |
| Профіль грифа | Rounded-C | "C" | "С" |
| Ширина грифа | 42.0мм (нульовий лад)/52.4мм (12-й лад) | Нульовий лад: 41мм, 12 лад: 51.4мм | 41.0мм (нульовий лад)/51.4мм (12-й лад) |
| Радіус накладки грифа | 12" | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Позиційні маркери ладів | Позиційні маркери ладів | Позиційні маркери ладів |
| Бридж | Gotoh BC-TS1S (chrome) з компенсованими латунними порожками | Vintage Tremolo with Block Saddle | Тремоло Wilkinson VS50 6 |
| Звукознімачі | Reflectone HT7b: Single Coil / Reflectone EH7n: Humbucker | Alnico V Single x 2, Alnico V Humbucker x 1 | Seymour Duncan TB-14, SSL-1 RwRp, SSL-1 |
| Лади | 22 Medium Jumbo (нержавіюча сталь) | 22 (Medium) | 22 (Medium) |
| Верхній поріжок | 42мм - Graph Tech TUSQ | 41мм (поліуретан) | 41мм - Graph Tech TUSQ |
| Механіка | Хром | Хромована | Хромована |
| Кілки | Замкові Gotoh Locking Tuners | Закритого типу | Grover Locking Tuners |
| Управління | 3-позиційний перемикач звукознімачів, 1 гучність (з High Pass фільтром), 1 тембр (пуш-пул Focus для сингла) | 5-позиційний перемикач звукознімачів, 1 гучність, 1 тембр (пуш-пул) | 5-позиційний перемикач звукознімачів, 1 гучність, 1 тембр (пуш-пул) |
| Колір | Чорний - Black (BLK) | Чорний напівпрозорий лак - Translucent Black (TBL) | Синій індиго - Indigo Blue (IB) |
| Струни | D'Addario XL-110 / 0.010-0.046 | 09-42 | D'Addario EXL120 (09-42) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджа, фірмовий чохол | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Додаткові дані | Головка грифа під колір корпусу | Головка грифа під колір корпусу |
Pacifica SC Professional and Standard Plus Guitars | Overview
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!