Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
SE Custom 24 робить оригінальний дизайн гітар PRS більш доступним, в високоякісній лінійці інструментів серії SE. Вподобана як початківцями, так і професійними музикантами по всьому світу, SE Custom 24 має корпус з червоного дерева з кленовим топом, кленовий гриф профілю Wide Thin з палісандровою накладкою з фірмовими інкрустаціями у вигляді птахів та запатентоване лите тремоло PRS. Універсальність звучання - заслуга звукознімачів 85/15 "S" в поєднанні з регуляторами гучності, тону з пуш/пул перемикачем і 3-позиційного селектора.
SE Custom 24 - це сучасна класика, надійна під час подорожей, із захоплюючою зручністю гри і широким набором тембрів, що роблять її ідеальною "робочою конячкою".
| Тип конструкції | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Flame Maple) |
| Мензура | 25" (635мм) |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | Нульовий лад: 20мм (25/32") |
| Профіль грифа | Wide Thin |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") |
| Радіус накладки грифа | 10" (254мм) |
| Інкрустація | Маркери ладів у формі птахів |
| Окантовка | Ivory по корпусу |
| Бридж | Тремоло PRS Patented Tremolo, Molded |
| Звукознімачі | 2 х 85/15 "S" (H-H) |
| Лади | 24 |
| Верхній поріжок | 43мм |
| Механіка | Нікель |
| Кілки | PRS Designed Tuners |
| Управління | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Санбьорст - Black Gold Burst (BG) |
| Струни | 9-42 |
| Комплектація | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 54 340 грн | 173 800 грн | 74 195 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Flame Maple) | Червоне дерево (Mahogany) c фігурним топом з клена (Maple) | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25" (635мм) | 25" (635мм) | 25,5" |
| Гриф | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany) | Клен з матовим покриттям (Maple w/ Satin Finish) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Ebony) |
| Товщина грифа | Нульовий лад: 20мм (25/32") | Нульовий лад: 21мм (53/64"), 12 лад: 23мм (57/64") | 1/2 лад: 20,6 мм (13/16"), 12 1/2 лад: 22,6 мм (57/64") |
| Профіль грифа | Wide Thin | Pattern Regular | Wide Thin |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") |
| Радіус накладки грифа | 10" (254мм) | 254мм (10") | 20" (508мм) |
| Інкрустація | Маркери ладів у формі птахів | Маркери ладів у формі птахів | Маркери ладів типу "Birds" |
| Окантовка | Ivory по корпусу | Біла по грифу | |
| Бридж | Тремоло PRS Patented Tremolo, Molded | Тремоло PRS Patented, Gen III | Plate Style (String-Through) |
| Звукознімачі | 2 х 85/15 "S" (H-H) | 59/09 treble, 59/09 bass | Mark Holcomb Signature Seymour Duncan "Scourge" + "Scarlet" (H-H) |
| Лади | 24 | 24 | 24 |
| Верхній поріжок | 43мм | PRS (43мм) | 43мм |
| Механіка | Нікель | Нікель | Black Chrome |
| Кілки | PRS Designed Tuners | Замкові PRS Phase III Locking Tuners | PRS-Designed Tuners |
| Управління | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | Гучність, тембр, 5-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Санбьорст - Black Gold Burst (BG) | Натуральний глянсовий лак - Natural | Синій бьорст - Holcomb Blue Burst |
| Струни | 9-42 | 10-46 | 10-52, налаштування Drop C |
| Комплектація | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий чохол |
| Виробництво | Індонезія | США | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців на механічні та електронні компоненти інструменту |
| Додаткові дані | Серійний номер 12190496 |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!