WARWICK RockBass Corvette $$, 4-String (Nirvana Black Transparent Satin)

Код товару: 38421
35 451 грн

(голосів: 0)
Шановні покупці! Актуальну інформацію про вартість, можливиі опціях, терміни виготовлення і постачання цього товару Ви можете уточнити, передзвонивши по телефону на гарячу лінію JAM: 0-800-50-49-49, 067-405-31-31 або відправивши запит на електронну скриньку info@jam.ua

Приголомшливо витончену й ергономічну модель Corvette можна сміливо назвати візитівкою Warwick. Доступна в безлічі колірних виконань і в величезній кількості модифікацій, бас-гітара Corvette міцно зайняла своє місце на сценах і в студіях усього світу. Від м'якого джазу і до брутального металу - кожен музикант зможе знайти саме той Corvette, який ідеально підійде для його потреб.

Бас-гітари серії RockBass - це поєднання доступності з перевагами багаторічного досвіду і найсучасніших розробок Warwick. Виготовлені в Китаї на фабриці Warwick, ці інструменти проходять безліч етапів контролю якості під суворим наглядом фахівців Warwick з Німеччини. 

 

RockBass Corvette Basic отримав корпус з вільхи з кленовим грифом, посиленим вставками з еканга. Інструмент оснащений потужними пасивними німецькими звукознімачами MEC в конфігурації M/M та активним преампом із 2-смуговим еквалайзером. Крім цього, Corvette Basic може похвалитися оригінальною механікою Warwick, включаючи фірмовий 3D бридж, стреплоки та регульований верхній поріжок Just-A-Nut III Tedur.

Регульований нульовий поріжок Just -A-Nut III Tedur

Регульований нульовий поріжок Just-A-Nut III Tedur

Всі бас-гітари RockBass від Warwick комплектуються унікальним регульованим нульовим поріжком Just-A-Nut III, розробленим компанією Warwick. Тепер стомлююче підпилювання поріжків назавжди залишилося в минулому. Виготовлений з точністю що вражає (до 1/100 мм) з використанням передових технологій, цей поріжок дозволяє легко та швидко відрегулювати висоту струн відповідно до власних уподобань і манери гри музиканта.

Фірмовий бридж

3D бридж із двох частин

Безсумнівно, бридж - це один з найважливіших компонентів струнного інструменту, оскільки його вплив на багатство тембру і сустейн складно переоцінити. Саме тому інженери Warwick створили унікальний 3D бридж, який вже став справжньою легендою. Продумана масивна конструкція гарантує чудову передачу вібрації струн на корпус і дозволяє регулювати не лише мензурну відстань і висоту струн, але також відстань між струнами та навіть кут нахилу самого бриджу. А конструкція з двох частин помітно полегшує й прискорює процес заміни струн.Корпус Ясен (ash)
Тип конструкції Гриф на болтах
Гриф Клен (maple), посилений деревиною еканга (ekanga)
Накладка грифа Венге (Wenge)
Мензура 34"
Верхній поріжок Just-A-Nut III
Лади 24 Extra High Jumbo Nickelsilver лади (шинира: 2.9мм / висота: 1.3мм)
Бридж Литий бридж з двох частин Warwick
Звукознімачі Пасивні MEC MM/MM
Еквалайзер Активний 2-смуговий
Управління Гучність, баланс, еквалайзер
Механіка Хром
Колір Nirvana Black Oil Finish
Комплектація Гітара, чохол, анкерний ключ, стреплоки для ременя
Додаткові дані Струни 045 - 105 (42200M)
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту)