YAMAHA TRBX-304 (Factory Blue)

Код товару: 38151
19 884 грн

(голосів: 4)

Поставка очікується:

23/03/2023

Ти - джерело власного звучання, його фундамент і основа. Тобі потрібен інструмент, створений для того, щоб стати ядром твоєї музики. Бас-гітари TRBX300 поєднують просунутий ергономічний дизайн з передовими технологіями і перевіреною часом найвищою майстерністю виготовлення. Ніяких компромісів - цей бас дасть тобі незрівнянне звучання та приголомшливу зручність гри. Вдома, в студії й на сцені - можеш бути впевнений, твій TRBX ніколи не підведе!

Корпус

Корпус Yamaha TRBX виготовлений з червоного дерева, з унікальним ергономічним 3D дизайном і вагою підібраною так, щоб зловити ідеальний баланс між щільністю звучання і зручністю гри.

Гриф

Гриф - це дуже важливий елемент конструкції будь-якої бас-гітари, що помітно впливає на звучання інструменту та зручність гри. Тому гриф TRBX 300 поєднує швидкісний ультракомфортний профіль і неймовірно надійну конструкцію з 5 частин ламінованого клена/червоного дерева, для видатної стабільності та відмінного тембру.

Кріплення грифа

У бас гітарах TRBX використовується точне кріплення грифа на болтах, для максимально зручного налаштування і прозорого енергійного звучання. Розроблений за сотні годин гри, новий профіль кріплення грифа забезпечує міцність, передачу вібрації і зручний доступ до верхніх ладів.

Звукознімачі

Звукознімачі Yamaha YGD M3 були розроблені каліфорнійським підрозділом Yamaha Guitar Development і отримали особливий дизайн зі збільшеними магнітопроводами під кожною струною і керамічними магнітами для потужного відкритого звучання з неймовірною розбірливістю і глибиною. Конструкція з шумозаглушенням гарантує чистоту сигналу, а кришки спеціальної форми мають спеціальний упор для великого пальця, надаючи музикантові неперевершений комфорт при грі.

Активна електроніка (Perfomance EQ)

TRBX300 обладнаний унікальною розробкою від Yamaha - перемикачем Perfomance EQ: активною схемою з п'ятьма попередньо встановленими налаштуваннями еквалайзера. Це забезпечує миттєву зміну характеру звучання інструменту, а додатковий 2-смуговий еквалайзер дозволяє впровадити ще більш точне налаштування тону бас-гітари.

Струнотримач

Масивний литий струнотримач ефективно передає вібрацію струн на корпус для щільного, багатого звучання в поєднанні зі зручністю регулювання і перевіреною довговічністю. Відстань між струнами 18 мм (на 5-струнної версії) забезпечує максимальну зручність як при грі слепом, так і при використанні пальцьової техніки.

Головка грифа

Пряме розташування струни від нульового поріжка до кілка виключає бічний натяг, забезпечуючи чудову стабільність строю та зменшуючи кількість непотрібних призвуків. Ширина нульового поріжка на TRBX-305 становить 43мм, що забезпечує комфортне звуковидобування в будь-яких стилях гри.

Вихідний роз'єм

Вмонтований на сталеву пластину, стандартний 1/4" джек Yamaha забезпечує довговічність і простоту обслуговування.Корпус Червоне дерево (Solid Mahogany)
Тип конструкції Гриф на болтах
Гриф Клен, червоне дерево з 5 шматків
Накладка грифа Палісандр
Мензура 34"
Верхній поріжок Поліуретан
Радіус накладки грифа 10"(250 мм)
Ширина грифа 38.0 мм (нульовий лад)/56.4 мм (12 лад)
Товщина грифа 19.5 мм (1 лад)/21.5 мм (12 лад)
Лади 24
Бридж Литий
Звукознімачі MHB3n (Ceramic), MHB3b (Ceramic)
Еквалайзер Активний 2-смуговий
Управління Master Volume, Pickup Balancer, Bass, Treble + Performance EQ switch
Механіка Чорний нікель (Black Nickel)
Кілки Закритого типу
Струни D'Addario EXL170SL/0.045-0.100
Колір Factory Blue (FBLU)
Комплектація Гітара, ключі для анкера і бриджу
Виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування