YAMAHA TRBX-304 (Candy Apple Red)

Код товару: 38150
19 884 грн


(голосів: 2)

Київ, ТЦ Республіка

Ти - джерело власного звучання, його фундамент і основа. Тобі потрібен інструмент, створений для того, щоб стати ядром твоєї музики. Бас-гітари TRBX300 поєднують просунутий ергономічний дизайн з передовими технологіями і перевірену часом найвищою майстерністю виготовлення. Ніяких компромісів - цей бас дасть тобі незрівнянне звучання та приголомшливу зручність гри. Вдома, в студії чи на сцені - можеш бути впевнений, твій TRBX ніколи не підведе!

Корпус

Корпус Yamaha TRBX виготовлений з червоного дерева, з унікальним ергономічним 3D дизайном. Вагу інструмента підібраною так, щоб зловити ідеальний баланс між щільністю звучання і зручністю гри.

Гриф

Гриф - це дуже важливий елемент конструкції будь-якої бас-гітари, що помітно впливає на звучання інструменту та зручність гри. Тому гриф TRBX 300 поєднує швидкісний ультракомфортний профіль і неймовірно надійну конструкцію з 5 частин ламінованого клена/червоного дерева, для приголомшливої стабільності та відмінного тембру.

Кріплення грифа

У бас гітарах TRBX використовується прецизійно точне кріплення грифа на болтах, для максимально зручного налаштування і прозорого енергійного звучання. Розроблений за сотні годин гри, новий профіль кріплення грифа забезпечує міцність, передачу вібрації і зручний доступ до верхніх ладів.

Звукознімачі

Звукознімачі Yamaha YGD M3 були розроблені каліфорнійським підрозділом Yamaha Guitar Development. Вони отримали особливий дизайн зі збільшеними магнитопроводами під кожною струною і керамічними магнітами для потужного відкритого звучання з неймовірною розбірливістю і глибиною. Конструкція з шумозаглушенням гарантує чистоту сигналу, а кришки спеціальної форми мають спеціальний упор для великого пальця, надаючи музикантові неперевершений комфорт при грі.

Активна електроніка (Perfomance EQ)

TRBX300 обладнаний унікальною розробкою від Yamaha - перемикачем Perfomance EQ: активною схемою з п'ятьма попередньо встановленими налаштуваннями еквалайзера. Це забезпечує миттєву зміну характеру звучання інструменту, а додатковий 2-смуговий еквалайзер дозволяє впровадити ще більш точну настройку тону бас-гітари.

Бридж

Масивний литий бридж ефективно передає вібрацію струн на корпус для щільного, багатого звучання в поєднанні зі зручністю регулювання і перевіреною довговічністю. Міжструнна відстань 18 мм (на 5-струнної версії) забезпечує максимальну зручність як при грі слепом, так і при використанні пальцової техніки.

Голова грифа

Пряме розташування струни від нульового поріжка до кілка виключає бічний натяг, забезпечуючи чудову стабільність ладу та зменшуючи кількість непотрібних призвуків. Ширина нульового поріжка на TRBX-305 становить 43мм, що забезпечує комфортну гру в будь-яких стилях.

Вихідний роз'єм

Монтуємий на сталеву пластину, стандартний 1/4" джек Yamaha забезпечує довговічність і простоту обслуговування.Корпус Червоне дерево (Solid Mahogany)
Тип конструкції Гриф на болтах
Гриф Клен, червоне дерево з 5 шматків
Накладка грифа Палісандр
Мензура 34"
Верхній поріжок Поліуретан
Радіус накладки грифа 10" (250 мм)
Ширина грифа 38.0 мм (нульовий лад)/56.4 мм (12 лад)
Товщина грифа 19.5 мм (1 лад)/21.5 мм (12 лад)
Лади 24
Бридж Литий
Звукознімачі MHB3n (Ceramic), MHB3b (Ceramic)
Еквалайзер Активний 2-смуговий
Управління Master Volume, Pickup Balancer, Bass, Treble + Performance EQ switch
Механіка Чорний нікель (Black Nickel)
Кілки Закритого типу
Струни D'Addario EXL170SL/0.045-0.100
Колір Червоний - Candy Apple Red (CAR)
Комплектація Гітара, ключі для анкера і бриджу
Виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування