Категорії:
скинути фільтр
Виробники:

Банджо


Показувати: 15 30 60

У заданому ціновому діапазоні не знайдено жодного товару.

Банджо: основні види та особливості

Цей музичний інструмент відноситься до щипковим. Його корпус за формою нагадує бубон, до якого приєднується досить довга дерев'яна шийка з грифом. На ній може бути натягнуто від чотирьох до дев'яти струн. Вважається, що родичем цього інструменту є мандоліна, хоча за звучанням вони мають сильний контраст.


Хоча родом даний інструмент з Африки, перші згадки про банджо з'явилися в XVIII столітті в Південній Америці. Популярність інструмент знайшов завдяки менестрелям, які постійно подорожували і використовували його.

 

Особливості та різновиди

У класичному варіанті передбачено чотири струни. Зараз же існує велика кількість різновидів в яких може бути до 9 струн. Банджо з п'ятьма струнами називається блюграсс. Він часто використовується для виконання музики в американському стилі.


Банджо з 6 струнами з'явилося завдяки Вільяму Темплетту. Його особливість полягає в тому, що настройка здійснюється як у гітари. Особливою популярністю такий вид банджо користувався під час появи раннього джазу.

 

У кожній культурі є свої особливості, які зробили свій вплив на різні музичні інструменти. Зокрема, банджо відомо не тільки в Африці, Америці, а й в Європі та Азії. Наприклад, в слов'янській культурі з'явилася така різновид як балалайка.

 

На що звернути увагу при виборі?

Кожен інструмент вимагає особливої ​​уваги при виборі. Якщо необхідний варіант для початківця гравця, то найкраще зупинитися на п'яти-і чотириструнних варіантах. Це класичні та найбільш поширені банджо.

 

Для професіоналів доступні також і шестиструнних інструменти. При цьому звуковидобування відбувається як пальцями, так і спеціальними кігтями-насадками для пальців.


Крім професіоналізму варто також пам'ятати про те, який стиль музики найбільш прийнятний.


Якщо ви хочете купити банджо за доступними цінами від кращих виробників, таких як CORT, MAXTONE, то інтернет-магазин Jam- це саме те, що вам потрібно. Місцезнаходження для нас не проблема. Ми доставимо покупки, як в будь-яку точку Києва, так і України. Оперативність, уважність, перевірений і якісний товар - ось головні сильні сторони нашого магазину.