YAMAHA ARIUS YDP-164 (White)

Код товару: 0

(голосів: 52)
Шановні покупці! Актуальну інформацію про вартість, можливиі опціях, терміни виготовлення і постачання цього товару Ви можете уточнити, передзвонивши по телефону на гарячу лінію JAM: 0-800-50-49-49, 067-405-31-31 або відправивши запит на електронну скриньку info@jam.ua
Yamaha Arius YDP-164 купити - JAM.UA

Пориньте з головою в звучання, яке ви створюєте - будь-то просто гра задля розваги, або ж багатогодинні заняття для досягнення досконалості. Цифрове фортепіано Arius - це витончений і стильний інструмент, який став апофеозом більш ніж столітньої історії створення піаніно і роялів компанією Yamaha.

 

Arius YDP-164 обладнаний молоточковою клавіатурою Graded Hammer 3, оснащеною трьома сенсорами і покриттям із синтетичної слонової кістки, що дає виконавцеві чудові тактильні відчуття і відгук, як в найкращих акустичних фортепіано. Ця модель ідеально підходить для шанувальників музики і студентів, вона не тільки стане вашим вірним помічником, а й чудово впишеться в інтер'єр завдяки витонченому дизайну.

 

Потужне звучання славетного концертного рояля CFX

Yamaha CFX Piano Sound

Звучання флагманського концертного рояля Yamaha CFX було ретельно записане і засемпловане спеціально для YDP-164, щоб перенести іскристі верхи і потужні резонансні баси цього інструменту з концертної зали до вашої вітальні!

 

Саме на Yamaha CFX в 2010 році виконували свої твори переможці міжнародного конкурсу піаністів імені Фредеріка Шопена (International Frederick Chopin Piano Competition), і відтоді ця модель отримала визнання, як одного з найкращих сучасних концертних роялів у світі!

Чудові відчуття при грі

Yamaha GH3 клавіатура

Молоточкова механіка Yamaha Graded Hammer 3 (GH3), детально відтворює відчуття гри на акустичному фортепіано, від важкого "занурення" клавіш в нижньому регістрі і до більш швидкого та легкого відгуку в верхніх октавах. Крім того клавіатура GH3 обладнана трьома сенсорами, які більш точно реагують на поведінку кожної клавіші, забезпечуючи максимальну схожість з клавіатурою акустичного рояля. При безперервному звуковидобуванні або грі легких трелей – техніках, використовуваних у багатьох музичних творах, таких як, наприклад, До Елізи (Für Elise), з клавіатурою GH3 Ви зможете передати всю експресію і жвавість етюду.

Покриття клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева

Наші пальці чутливіші, ніж ми вважаємо, а для піаністів текстура фортепіанних клавіш надзвичайно важлива. Білі клавіші в клавіатурі GH3X виготовлені з високоякісної синтетичної слонової кістки, розробленої компанією Yamaha. Чорні клавіші виготовлені зі штучного чорного дерева.

 

Покриття зі штучної слонової кістки передає тактильні відчуття від слонової кістки, яку колись застосовували при виготовленні клавіатур фортепіано. Цей пористий матеріал, що абсорбує вологу, запобігає зісковзуванню пальців навіть під час багатогодинної гри, при цьому зберігаючи ідеальну текстуру і відчуття.

 

Ви можете встановити чутливість, використовуючи три пресети (hard, medium, soft) в залежності від вашого досвіду та стилю гри.

Ще більш реалістичне звучання при використанні педалей

Педалі з функцією неповного натискання дозволяють відтворити найдрібніші нюанси звучання під час гри - ніби ви граєте на акустичному роялі. Тривалість звучання нот зростає від ледь помітної до повноцінної при натисканні на сустейн педаль. Стерео семпли забезпечують м'яку реверберацію при ослабленні натискання на педаль демпфера, а функція Damper Resonance, дозволяє отримати великий і глибокий резонанс при натисканні. У результаті ми отримали більш реалістичне звучання, максимально наближене до тембру акустичного фортепіано. YDP-164 здатний відтворити навіть ледь помітні зміни, що відбуваються у звуці, коли музикант починає натискати педаль під час гри.

Система Intelligent Acoustic Control (IAC)

Intelligent Acoustic Control (IAC)

Налаштування оптимальної гучності дуже важливе під час гри вдома, особливо коли потрібно не заважати рідним та грати не голосно. Ви можливо помічали, що на малій гучності досить складно розібрати низькі і високі частоти. Clavinova ж, за допомогою системи Intelligent Acoustic Control (IAC), автоматично коригує звучання так, щоб створити оптимальний баланс частот навіть при невисоких рівнях гучності.

 

Положення регулятора гучності відповідає за еквалізацію загального звучання, особливо на малій гучності. Ця можливість змінювати гучність без втрати балансу звучання є ексклюзивною для Yamaha, і дозволяє грати з максимально можливою якістю звучання на будь-якій гучності.

Ще більше можливостей з додатком "Smart Pianist"

 

Доступний для завантаження з App Store, безкоштовний додаток "Smart Pianist", дозволяє контролювати багато функцій інструмента за допомогою планшета або смартфона. Тембри, ритми та багато інших параметрів можуть бути обрані прямо на екрані вашого ґаджета, що помітно полегшує їх використання.


Але і це ще не все - ви можете зберігати ваші налаштування для швидкого виклику з пам'яті в будь-який час. Крім того за допомогою "Smart Pianist" ви зможете миттєво визначати акорди аудіотреков з бібліотеки вашого iPhone або iPad.

Фортепіано з власним класичним репертуаром

Книга з нотами 50-ти класичних творів доповнює вбудовані в інструмент композиції, записані на дві доріжки (партії лівої і правої руки). Ви можете використовувати їх як навчальні матеріали або ж просто насолоджуватися музичними творами.

Записуйте власне виконання

Функція запису, вбудована в інструменті, дозволяє музикантові записати власне виконання натиснувши лише одну кнопку. Крім того, завдяки 2-трековому секвенсору, ви можете записувати окремо партії лівої і правої руки. Це зручний спосіб розучувати складні відрізки творів.

Експериментуйте і надихайтеся

Використовуйте два тембри одночасно, наприклад, фортепіано і струнні для відкриття нових граней творчості. Ніщо не оживляє заняття музикою так, як експерименти зі звуками і створення унікальних комбінацій тембрів.

Новітня технологія компанії Yamaha - Acoustic Optimizer

Система Acoustic Optimizer, була створена для збагачення звучання і керування резонансами методом корекції потоків звукових хвиль усередині інструмента. Поєднання системи Acoustic Optimizer і цифрових DSP технологій, забезпечує для інструментів серії Arius рівномірно збалансоване і лінійне звучання у всьому діапазоні частот.

Stereophonic Optimizer: новий вимір при грі в навушниках

Yamaha Arius купити - JAM.UA

Унікальна розробка Yamaha - система Stereophonic Optimizer, оптимізує звукове поле при одночасному прослуховуванні музики і грі на фортепіано в навушниках. В результаті створюється об'ємна і широка звукова стереобаза, що дозволяє комфортно грати протягом досить тривалого часу.

Банкетка Yamaha

Arius YDP-164 комплектується комфортабельною банкеткою Yamaha з фіксованою висотою.Механіка Молоточкова механіка Graded Hammer 3 (GH3) з верхом клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева
Колір Білий матовий (White)
Виробництво Індонезія
Ефекти Відлуння, Intelligent Acoustic Control (IAC), Damper Resonance
Додаткові дані Acoustic Optimizer
Клавіатура 88 клавіш
Поліфонія 192 нот
Тембри 10
Секвенсор 2-трековий
Контролери 3 педалі Damper/Sostenuto/Soft
Пам'ять 900кБ
Акустика 20Вт x 2, 12см x 2
Тон-генератор Piano Sound: Yamaha CFX
Комплектація Піаніно, керівництво користувача, фірмова банкетка, мережевий адаптер
Розміри 1357 x 849 x 422 мм
Вага 42 кг
Метроном Так, 5 - 280 bpm
Композиції 10 Demo Songs, 50 Piano Preset Songs
Розділення клавіатури Dual/Layers/Duo
Вихід для навушників 2
Чутливість клавіатури Hard /Medium /Soft /Fixed
USB TO HOST Так