IK MULTIMEDIA iRIG MIDI 2

Код товару: 32959
4 675 грн


(голосів: 4)

Інтернет-магазин

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Globus

Київ, ТЦ Ocean Plaza

Київ, ТЦ Dream

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Дніпро, ТЦ Мост-Сіті Центр

Івано-Франківськ, вул. Галицька 99

Універсальний MIDI інтерфейс для iPhone, iPod touch, iPad і Mac/PC

iRig MIDI 2 - це перший Lightning/USB сумісний мобільний MIDI інтерфейс працює з будь-яким iOS пристроєм, а також персональними комп'ютерами. Він увібрав в себе весь функціонал iRig MIDI, але вигідно відрізняється від нього ще більшою компактністю, універсальністю та гнучкістю. Це чудове MIDI рішення для подорожуючих музикантів!

 

Максимальна універсальність

IK Multimedia iRig Midi2 купити в Україні

Як вже було згадано, iRig MIDI 2 це перший мобільний інтерфейс сумісний з Apple Lightning кабелем. Але це далеко не всі його можливості. Головною родзинкою цього пристрою є знімний Mini-DIN роз'єм, що дозволяє використовувати комплектні Lightning і USB кабелі, і навіть 30-pin кабель (купується окремо), в залежності від мобільного пристрою (або навіть комп'ютера) яке ви бажаєте використовувати. Тепер ви можете працювати з MIDI застосовуючи будь iOS гаджет - де б ви не знаходилися.

 

Вся справа у роз'ємах...

IK Multimedia iRig Midi2 купити в Україні

iRig MIDI 2 дуже компактний, але він може стати ще компактніше, якщо від'єднати всі кабелі. Завдяки модульній конструкції ви можете переносити його навіть в своїй кишені - на репетицію, концерт або в студію. До того ж, спеціальна форма роз'ємів дозволяє підключити iRig MIDI 2 до вашого мобільного пристрою не знімаючи бампер або захисний чохол.

 

Мобільний, як ніколи раніше

IK Multimedia iRig Midi2 купити в Україні

iRig MIDI 2 оснащений трьома MIDI портами: IN, OUT і THRU. Вони підключаються до будь-яким стандартним DIN5 MIDI роз'ємів без необхідності придбання будь-яких адаптерів або перехідників. Використовуйте порт MIDI IN для підключення зовнішньої клавіатури і запускайте улюблені програмні звукові модулі або синтезатори. MIDI OUT дозволить вам управляти "хардварними" звуковими модулями і синтезаторами з мобільного пристрою або ПК. А порт MIDI THRU дає можливість посилати MIDI команди на кілька інструментів одночасно. Для зручного моніторингу, iRig MIDI 2 має світлодіодну індикацію, відображаючи активність портів IN і OUT.

 

Більше ніж просто інтерфейс!

iRig MIDI 2

Купуючи iRig MIDI 2, ви отримуєте більше ніж універсальний портативний MIDI інтерфейс - в комплекті йде чимала кількість додатків для створення музики.

 

Учасники iOS отримують два найпопулярніших мобільних додатки від IK Multimedia: SampleTank FREE - віртуальний звуковий модуль з широкому вибором акустичних, електричних та електронних інструментів і патернів. iGrand Piano FREE - концертний рояль для iPad з двома першокласними, мульти-велосіті стерео моделями рояля і фортепіано.

 

Користувачі комп'ютерів на базі Mac і Win можуть розкрити свій творчий потенціал використовуючи SampleTank 3 SE - безкоштовну версію семплерної робочої станції нового покоління! І звичайно ж iRig MIDI 2 сумісний з будь-яким ПО, що підтримує MIDI, а також з Core MIDI додатками для iOS, такими як GarageBand, Cubasis, Beat Maker 2, Auria і багатьма іншими.

 

Зберігаючи традиції італійського дизайну

IK Multimedia iRig Midi2 купити в Україні

iRig MIDI 2 розроблений і вироблений в місті Модена (Італія). Також як і інші продукти IK Multimedia, цей інтерфейс пройшов численні випробування на надійність і зручність використання. Ми використовуємо тільки високоякісні компоненти і матеріали щоб ви могли зосередитися на головному - на музиці.

 

Основні особливості :

 • Універсальний MIDI інтерфейс для Lightning iOS пристроїв, а також c iOS пристроями попередніх поколінь
 • Сумісний з комп'ютерами на базі OS X і Windows
 • Ультракомпактний "кишеньковий" дизайн
 • окремі змінні кабелі для максимальної сумісності
 • Lighting і USB кабелі в комплекті, 30-pin cable купується окремо
 • Стандартні 5DIN порти MIDI IN, OUT і THRU
 • Світлодіодні індикатори активності MIDI IN/OUT
 • Харчування від iOS пристрою або Mac/PC USB
 • У комплекті ПО SampleTank FREE iOS і iGrand Piano FREE (завантаження з App store)
 • Віртуальні інструменти для M ac/PC: SampleTank 3 SE (завантаження з IK User Area)
 • Елегантний і міцний прогумований корпус
 • Розміри: 49.5 x 78 x 30 мм
 • Вага: 60 г
 • Розроблено та виготовлено в Італії

 

Системні вимоги:

iRig MIDI2 сумісний з iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S *, iPhone 4 *, iPod touch (4th * і 5th покоління), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4th покоління, iPad mini, iPad 3rd покоління *, iPad 2 *, iPad *. Необхідна iOS 5.1 або вище.

 

* необхідний 30-pin to Mini-DIN кабель (не входить до комплекту)

 

IK Multimedia iRig Midi2 купити в Україні

Mac®: Mac OS X 10.6 або новіше. Один вільний USB порт.

Windows®: Windows XP (SP3)/Vista (SP1)/7/8. Один вільний USB порт.

Гарантія 12 місяців
Виробництво Італія