YAMAHA Revstar RS320 (Vintage White)

Код товару: 38031
22 191 грн


(голосів: 6)

Київ, ТЦ Globus

Київ, ТЦ Республіка

YAMAHA REVSTAR JAM.UA

При створенні нової лінійки електрогітар Revstar ми надихались вінтажними мотоциклами-чоперами, чудовою японської аудіоапаратурою і півстолітньою спадщиною компанії Yamaha в створенні гітар. Кожна деталь будь-якої моделі REVSTAR була ретельно розроблена для того,  щоб донести до вас всю унікальність та індивідуальність цього інструменту.

Оновлені контури і вигини корпусу, харизматичне забарвлення і унікальне покриття, звукознімачі створені для того, щоб максимально розкрити характер гітари... Колекція Revstar включає в себе інструменти такі ж унікальні, як і гітаристи, що грають на них. В цьому і полягає головна ідея Revstar. Гітара Revstar - твоя друга половина.

 

Звучання

Унікальне звучання REVSTAR одночасно щільне і елегантне. Інженери Yamaha ретельно відбирали дерево і створювали звукознімачі для того, щоб пробудити внутрішнє нездоланне, але в той же час органічне звучання інструменту. В результаті, кожна електрогітара Revstar звучить так само приголомшливо, як і виглядає.

Звукознімачі

Оригінальні звукознімачі Revstar були створені "з нуля" для того, щоб максимально розкрити звучання кожної гітари. У процесі розробки кожна модель тестувалася з більш ніж 50 прототипами звукознімачів, що поєднують різні комбінації матеріалів дроту, кількості витків, магнітів тощо. У підсумку були підібрані оптимальні характеристики для кожної моделі, і так з'явилися звукознімачі Revstar.

 

На Revstar RS320 встановлено два потужних хамбакери HH3. Керамічні магніти і латунні базисні плити дозволяють отримати агресивне "панчеве" звучання, яке ідеально підходить для гри з перевантаженням і соковитим кранчем.

Зручний корпус

 

Revstar - робочий інструмент, але це аж ніяк не означає, що варто йти на компроміс в питанні комфорту і зручності гри. Форма корпусу була розроблена "з нуля" не лише для чудового зовнішнього вигляду, але і для зручності. Глибокий виріз на задній частині, непомітний вигин для передпліччя і новий профіль кріплення грифа для легкості доступу до високих ладів. Ця гітара створена для того, щоб грати всю ніч!

Тип конструкції Вклеєний гриф (set neck)
Корпус Нато
Мензура 24.75"(628.6мм)
Гриф Нато
Накладка грифа Палісандр (Rosewood)
Радіус накладки грифа 350 мм
Інкрустація Точки
Бридж Tune-o-matic
Звукознімачі 2 х HH3 (керамічні магніти)
Лади 22 лади Medium
Механіка Нікельована
Кілки Колки закритого типу
Управління 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
Колір Білий - VW (Vintage White)
Комплектація Гітара, ключі
Виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування