[2022-05-19] Важливо: JAM відновлює роботу!
Відкрито магазин у Києві в ТРЦ GlobusДрузі! Відновив роботу магазин JAM/Yamaha у Києві у ТРЦ Globus! Працюємо з 10:00 до 19:00!

Які щє магазини наразі працюють?

Працюють також магазини у Києві: у ТРЦ Dream Town та ТРЦ Cosmo Multimall, по вул. Драгоманова 31-д, магазин JAM у Дніпрі у ТРЦ Мост-сіті, а також магазин Yamaha у Івано-Франківську по вул. Галицька, 99. Стосовно інших мережевих магазинів слідкуйте за новинами!. Стосовно інших мережевих магазинів слідкуйте за новинами!

Працює інтернет магазин JAM

Замовити товар доставкою Новою Поштою можна як і раніше, за умови що відділення працює. Сплатити можна як на сайті, так і післяоплатою у відділенні Нової Пошти. Доступна послуга Покупка Частинами від Монобанк! Також поновлено безкоштовну доставку замовлень у магазини наших партнерів в Україні!

Відновив роботу Сервісний Центр

Працює Сервісний Центр у магазині у Києві по вул. Драгоманова 31-д! Зверніть увагу будь ласка на графік роботи:

Гітарний сервіс: 10:00 - 19:00 (вихідний - неділя)

Електронний сервіс: 10:00 - 19:00 (вихідний - неділя, за попереднім записом, телефонуйте (044) 334-30-65)

Купив в JAM = допоміг ЗСУ! 

Ми це робимо не заради бізнесу або заробітку. З кожного проданого товару 15% будуть перераховані на рахунок ЗСУ. Тому кожне ваше замовлення – це також і допомога нашій армії! Ми працюватимемо виходячи з оперативної обстановки та можливостей міста Київ. 

 

Віримо у нашу перемогу! Віримо у ЗСУ! Слава Україні!

 Комментарии (0)

Друзья! Пожалуйста, размещайте ваши комментарии исключительно о данной конкретной новости.


Важно! Сообщения с использованием ненормативной лексики, информацией агрессивного содержания, политического толка, а также обсуждение ценовой политики будут блокироваться администрацией сайта. Не тратьте свое время и силы на негатив. Спасибо за понимание! JAM – Твой Музыкальный Магазин!

Ваше имя: