[2022-03-16] Важливо: JAM відновлює роботу!
Ми відновлюємо роботу та доставку товарів по УкраїніДрузі! JAM відновлює роботу та доставку товарів у регіони України, де працює Нова Пошта

Працює інтернет магазин JAM

Замовити товар доставкою Новою Поштою можна як і раніше, за умови що відділення працює. Сплатити можна як на сайті, так і післяоплатою у відділенні Нової Пошти. Послуги Оплата Частинами та Покупка Частинами від Приватбанк та Монобанк нажаль не доступні. 

 

В особливому режимі працює магазин Yamaha у Івано-Франківську по вул Галицька, 99. Відкрито також магазин JAM у Києві по вул. Драгоманова 31-д. Стосовно інших магазинів слідкуйте за новинами!

Ми НЕ БУДЕМО піднімати ціни! 

Ми це робимо не заради бізнесу або заробітку. З кожного проданого товару 15% будуть перераховані на рахунок ЗСУ. Тому кожне ваше замовлення – це також і допомога нашій армії! Ми працюватимемо виходячи з оперативної обстановки та можливостей міста Київ. 

 

Віримо у нашу перемогу! Віримо у ЗСУ! Слава Україні!Комментарии (0)

Друзья! Пожалуйста, размещайте ваши комментарии исключительно о данной конкретной новости.


Важно! Сообщения с использованием ненормативной лексики, информацией агрессивного содержания, политического толка, а также обсуждение ценовой политики будут блокироваться администрацией сайта. Не тратьте свое время и силы на негатив. Спасибо за понимание! JAM – Твой Музыкальный Магазин!

Ваше имя: