[2017-11-01] Конкурс: Скрябіна співай - гітару Yamaha вигравай!

Заспівай кавер на пісню "Старі фотографії" і вигравай FGX800C 
Друзі! Осінь - не час сумувати! JAM разом з гуртом Скрябін представляють конкурс "Скрябіна співай - гітару Yamaha вигравай"!

Конкурс Скрябіна співай - гітару Yamaha вигравай! JAM музичні інструменти

 

Що відрізняє просто гарну пісню від справжнього хіта? Як звичайні пісні стають народними хітами? Все дуже просто - коли пісню починають не тільки слухати, а й співати, вона стає насправді народною. Згадайте... Дома або на вулиці, на пікніку або на корпоративі завжди звучать тільки найкращі, найулюбленіші пісні. Ми вважаємо що гарної музики і справжніх хітів повинно бути багато! Саме тому ми і пропонуємо вам не тільки заспівати чудову пісню "Старі фотограії" гурту Скрябін під гітару, фортепіано тощо, не тільки зафільмувати цей процес на камеру і поділитися з нами та усім світом, але й виграти чудову електро-акустичну гітару Yamaha FGX800C!

 

 

 

Як взяти участь?

Участь у конкурсі можуть взяти абсолютно всі бажаючі. Все, що треба зробити – заспівати наживо пісню "Старі фотографії" гурту Скрябін під акомпанемент (гітара, фортепіано або будь-який інший музичний інструмент), зняти це на камеру та завантажити на YouTube. А потім розмістити своє відео на стіні нашої сторінки у соцмережі Facebook (детальні умови конкурсу дивіться нижче).

 

Сроки проведення та жюрі

Ваші відео будуть прийматися з 1 листопада 2017 по 15 грудня 2017 включно. Переможця буде обрано 20 грудня 2017 авторитетним та непідкупним жюрі у складі музикантів гурту  Скрябін (під керівництвом гітариста Олексія Зволінського).

 

 

Відвідайте офіційну сторінку гурту Скрябін - https://www.facebook.com/skryabinofficial/

Благодійний Фонд імені Кузьми Скрябіна http://skryabinfund.com/glavna


 

Будь ласка, уважно прочитайте умови даного конкурсу:

 1. До участі у конкурсі допускаються відео з виконанням композиції "Старі фотографії" гурту Скрябін. Композитор/автор композиції - Андрій Кузьменко. За дозволом ТОВ "Кузьма Скрябін".
 2. Композиція повинна бути виконана наживо на будь-якому музичному інструменті з вокалом (можна з друзями), але без мінусовок. 
 3. Обмежень по віку участників немає.
 4. Кожен учасник повинен записати свою роботу на відео, завантажити її на свій youtube канал, а потім розмістити на стіні сторінки JAM в соцмережі Facebook з хэштегом #скрябінаспівай.
 5. На початку відео повинно звучати привітання: «Привіт, я «ім`я «нік» прізвище». Це мій кавер на пісню "Старі фотографії" гурту Скрябін!
 6. На відео повинно бути чітко видно ВАС та ВАШЕ обличчя, а не тільки гітару та пузо :) 
 7. Допускається тільки виконання наживо на будь-якому музичному інструменті. Плейбеків та мінусовок не допускається.
 8. Відео повинно бути якістю не менш ніж 480p (бажано 720p або 1080p). Ми рекомендуємо завантажувати відео на YouTube.
 9. Відео та аудіо доріжка повинні бути записані одним дублем. Аудіо та відео монтаж не дозволяється.
 10. Переможця буде вибрано музикантами гурту Скрябін (Олексій Зволінський).
 11. В конкурсі не приймають участь співробітники мережі магазинів "JAM Музичні Інструменти", а також їх родичі.
 12. Конкурс проходить на территорії Укрaїни за винятком АР Крим і зони проведення АТО (у окремих районах Донецької та Луганської областей). Брати участь у конкурсі можуть громадяни і резиденти України.
 13. Приз - електро-акустична гітара Yamaha FGX800C (NT). Заміна призу грошовим еквівалентом не передбачена.

 

 

 

Прийом ваших відео робіт буде проходити з 1 листопада 2017 до 15 грудня 2017 включно. Переможця буде вибрано 20 грудня 2017.

 

 

Бажаємо всім успіху!!!Комментарии (7)

JAM ADMIN 2017-11-14 13:24Добрый день, Максим. Можно при соблюдении условий: один дубль, отсутствие монтажа, динамических и модуляционных коррекций, обработок аудиосигнала.
Максим 2017-11-14 12:39Добрый день. Вопрос по условиям: "Відео та аудіо доріжка повинні бути записані одним дублем. Аудіо та відео монтаж не дозволяється." Можно ли одновременно (одним дублем) записать аудио (через микшер) и видео (на камеру), а потом соединить их в редакторе (удалив звук с камеры)?
JAM ADMIN 2017-11-10 08:31Влад, под состав гитара+кахон +скрипка можно. Neling - под Yamaha PSR-S970 вообще без проблем.
Neling 2017-11-09 20:46Под Yamaha PSR-S970 можно исполнить?
Влад 2017-11-09 19:56Можно исполнить под состав гитара+кахон +скрипка?
JAM ADMIN 2017-11-08 10:40Друг, Вы можете выложить несколько своих видео, ограничений в этом нет.
друг 2017-11-08 07:17здрасте)) а вот если выложил видео, то до конца конкурса, можно будет его пере залить? дело том, что вокалистка, с кем обычно пою, на учебе, и не она сама не знает когда приедет (а хотел с ней) и пока ее нет, записал сам ))