Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
1 826 грн
Традиційно висока якість у поєднанні з доступністю - ось головні інгредієнти успіху акустичних гітар серії F. Також, як і інші інструменти Yamaha, ці гітари проходять безліч тестів і перевірок в процесі виготовлення для того, щоб дати музиканту по-справжньому якісний надійний і звучний інструмент, який стане вірним напарником на багато років. Ці гітари відрізняються тією ж пристрастю і любов'ю до музики, що і більш дорогі побратими і, можливо, саме тому вже не перший рік є одними з найбільш популярних інструментів для початківців гітаристів в усьому світі!
FS400 пропонує такий же акцент на якості та звуку, як і вся лінійка акустичних гітар Yamaha, і має сучасний та простий дизайн. Зручний концертний корпус ідеально підходить для молодих виконавців чи виконавців невеликого зросту.
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу Concert |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Окантовка | Ні |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) з накладкою з палісандра (Rosewood) |
| Радіус накладки грифа | 400 мм |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів |
| Бридж | Палісандр (rosewood) |
| Глибина корпусу | 96 - 116 мм |
| Верхній поріжок | Поліуретан, ширина: 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан |
| Розетка | Чорно-біла декорація |
| Лади | 20 |
| Мензура | 634мм (25") |
| Механіка | Хром, кілки відкритого типу TM-14P |
| Струни | 12-53 |
| Колір | Натуральний матовий - Natural Satin |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ |
| Виробництво | Індонезія |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 10 953 грн | 16 515 грн | 9 276 грн |
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу Concert | Зменшений корпус типу Concert | |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) | Цілісна ялина (Solid Spruce) | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Нато/Окуме (Nato/Okume) | Ламінована деревина музичних порід |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Нато/Окуме (Nato/Okume) | Ламінована деревина музичних порід |
| Окантовка | Ні | Чорна по деці | Чорна по корпусу |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) з накладкою з палісандра (Rosewood) | Нато (Nato) з накладкою з горіха (Walnut) | Цільне дерево музичних порід |
| Радіус накладки грифа | 400 мм | 400мм | 400 мм |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів | Крапки -маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Палісандр (rosewood) | Горіх (Walnut) | Палісандр (rosewood) |
| Глибина корпусу | 96 - 116 мм | 90-110мм | 96 - 116 мм |
| Верхній поріжок | Поліуретан, ширина: 43 мм | Поліуретан, 43 мм | Поліуретан, ширина: 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан | Поліуретан | Поліуретан |
| Розетка | Чорно-біла декорація | Чорно-біла декорація | |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Мензура | 634мм (25") | 634мм (25") | 634мм (25") |
| Механіка | Хром, кілки відкритого типу TM-14P | Хром | Хромовані кілки відкритого типу |
| Струни | 12-53 | 12-53 Yamaha FS50BT або D'Addario EXP11 | 12-53 |
| Колір | Натуральний матовий - Natural Satin | Натуральний глянсовий - NT (Natural) | Натуральний глянсовий лак – NT (Natural) |
| Система зв'язок деки | Scalloped X Bracing | ||
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ | Гітара, ключ для анкера | Гітара, анкерний ключ |
| Виробництво | Індонезія | Китай | Індонезія |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!