DUNLOP HETFIELD'S WHITE FANG CUSTOM FLOW PICK 1.00

Код товару: 37846
360 грн


(голосів: 10)

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Globus

Київ, ТЦ Ocean Plaza

Київ, ТЦ Dream

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Дніпро, ТЦ Мост-Сіті Центр

Івано-Франківськ, вул. Галицька 99

Набір медіаторів Hetfield's White Fang Custom Flow Pick

"Одному з найбільших майстрів рифів всіх часів, Джеймс Хетфілд потрібно обладнання, яке працює на сцені і в студії так само жахливо круто, як і він сам. І медіатори тут не є винятком. Ми тісно співпрацювали з Хетом, щоб створити медіатор, який відповідав би його запитам і навіть поліпшував його гру. 

У якості відправної точки ми взяли модель Flow Standard Pick 1.0 мм. Треш-титан потім провів його через цілий ряд випробувань в турах і повернувся до нас з рекомендаціями, які йому були необхідні. По-перше, ми включили скошені краї як у моделі Black Fang для супер-швидкої атаки, яка звучить з яскравою артикуляцією, гарантуючи, що кожна нота і акорд впливають на всю цю швидкість і гейн. Потім, ми зробили його трохи товщі, що зазвичай недоступно в стандартній лінійці Flow Pick - для ідеального балансу між масою і артикуляцією. Нарешті, ми поліпшили зчеплення з пальцями, створивши власний шаблон, так що медіатор залишається на місці, коли Хетфілд люто висікає.".

 

«White Fang має відмінне зчеплення з пальцями, коли піт ллється від потужного рифа, і меншим профілем, щоб рухатися швидше», - говорить він. «Крім того, білі легше побачити, коли їх кидають в натовп».

 

  • Набір Player's Pack (6 шт)
  • Товщина: 1.00 мм
Виробництво США