Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
1 617 грн
Швидка доставка
Актуальна наявність товару:
От Micro Looper і Micro Drummer до серії Groove Loop, компанія MOOER завжди була на передовій креативного створення loop станцій. Спираючись на успіх GL100, нова станція GL200 Phrase & Drum Station знаменує наступний етап еволюції.
Наступний крок у серії Groove Loop, GL200, розвиває успіх GL100 завдяки розширеним входам/виходам, вдосконаленій функції зациклення та потужному движку драм-машини.
Комбінований вхід XLR/¼” з фантомним живленням, додатковий вхід ¼”, підтримка стерео, два MIDI-роз’єми TRS, стереовиходи, вихід для навушників та USB-C. Ідеально підходить для інструментів, вокалу та повноцінних комплектів обладнання.
220 патернів в 11 стилях, з AI, який адаптує ритми до вашої гри. Імпорт користувацьких наборів та MIDI-файлів, з можливістю зберігання 20 наборів і 20 банків стилів.
1,28-дюймовий сенсорний екран із спеціальними регуляторами/кнопками забезпечує швидке та інтуїтивно зрозуміле управління на сцені або в студії.
| Ефекти | Фразовий стерео лупер + драм-машина |
| Управління | 3 х футсвича, сенсорний екран, 4 енкодера, 3 кнопки |
| Додаткові дані | "1,28" сенсорний дисплей, Bluetooth-аудіо |
| Аналогові входи | 1× XLR/¼" комбінований (XLR: 2,14 кОм, ¼": 2,2 МОм), 1× ¼" моно (2,2 МОм) |
| Аналогові виходи | 2× ¼" моно (120 Ом), 3,5мм mini jack вихід для навушників (32 Ом) |
| Інтерфейси | USB Type-C, MIDI In/Out |
| Слотів пам'яті | 100 |
| Розміри | 146 × 115,6 × 53,2 мм |
| Вага | 364.8 г |
| Живлення | 9В блок живлення (у комплекті) |
| Комплектація | GL200, блок живлення, кабель USB-C — USB-A, адаптер 3,5 мм TRS — 5-контактний MIDI, короткий посібник користувача |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 месяцев |
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 9 702 грн | 9 195 грн | 8 470 грн |
| Ефекти | Фразовий стерео лупер + драм-машина | Лупер | Лупер + драм машина |
| Управління | 3 х футсвича, сенсорний екран, 4 енкодера, 3 кнопки | Ручка Volume (управляє також швидкістю і реверсом), перемикачі Play/Stop, Rec/Dub | |
| Додаткові дані | "1,28" сенсорний дисплей, Bluetooth-аудіо | ||
| Аналогові входи | 1× XLR/¼" комбінований (XLR: 2,14 кОм, ¼": 2,2 МОм), 1× ¼" моно (2,2 МОм) | 1/4" | 2 х 1/4" Jack |
| Аналогові виходи | 2× ¼" моно (120 Ом), 3,5мм mini jack вихід для навушників (32 Ом) | 1/4" | 2 х 1/4" Jack |
| Інтерфейси | USB Type-C, MIDI In/Out | CTR (для підключення футсвіча tap tempo), EXP (для підключення педалі експресії) | |
| Слотів пам'яті | 100 | ||
| Розміри | 146 × 115,6 × 53,2 мм | 75 х 115 х 33 мм | |
| Вага | 364.8 г | 334 г | |
| Живлення | 9В блок живлення (у комплекті) | 9В ПТ, 225мА (тільки від адаптера типу ECB003EU, Iso-Brick, Mini Iso-Brick) | Блок живлення 9В (у комплекті) |
| Комплектація | GL200, блок живлення, кабель USB-C — USB-A, адаптер 3,5 мм TRS — 5-контактний MIDI, короткий посібник користувача | Педаль, мережевий адаптер, керівництво користувача | Педаль, мережевий адаптер, посібник користувача, кабель USB-C - USB-A |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 месяцев | 12 місяців | 12 місяців |
MOOER GL200 Review
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!