Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
3 166 грн
Швидка доставка
Актуальна наявність товару:

Yamaha DD-75 - це доступна і функціональна цифрова перкусія, на якій можна грати як паличками, так і долонями. Оснащена 8 чутливими динамічними педами, вбудованими динаміками і AUX входом для підключення зовнішнього джерела аудіосигналу, ця модель чудово підійде починаючим барабанщиками, а можливість роботи від батарей і компактні розміри дозволяють грати де і коли завгодно!

Вісім чутливих до сили удару педів, розташованих аналогічно традиційній ударній установці, дозволяють вам висловити всю свою експресію, граючи як руками так і паличками. Виконання на DD-75 може бути таким само динамічним, як і на акустичних барабанах. А входи для підключення педалей (поставляються в комплекті) додають зручності гри і розширюють звукову палітру вашого виконання.

Завдяки компактним розмірам і малій вазі, ви легко можете взяти DD-75 з собою. Виступ в актовому залі? Джем сесія у сусіда в гаражі? Репетиція з друзями? Ніяких проблем - ви можете забрати DD-75 навіть під пахвою, а підключення та налаштування займуть не більше кількох хвилин.

DD-75 може працювати не тільки від мережевого адаптера, а й від батарей, тому ви не прив'язані до розетки і можете грати де завгодно - на пляжі, в лісі на пікніку, або на відкритому майданчику - там де наздожене натхнення!

Крім власних динаміків DD-75 оснащена виходом для навушників, дозволяючи вам практикуватись в будь-який час доби не заважаючи оточуючим.

AUX вхід дозволяє барабанщику підключити до DD-75 МР3-плейер, смартфон або будь-яке інше джерело аудіосигналу для самостійних занять під улюблену музику.

Величезна кількість різноманітних тембрів ударних, вбудованих в DD-75 розширюють ваші можливості. Рок-музика, реп, латино - найкращий звук знайдеться для будь-якого стилю музики. Тембри можуть бути призначені на кожен пед, дозволяючи вам розширити звучання класичної ударної установки або ж створювати неймовірні комбінації перкусійних інструментів.

Неймовірно точний відгук при грі руками і велика бібліотека перкусійних звуків з усього світу, що включає традиційні китайські, індійські, латиноамериканські і східні інструменти, дозволяють виконувати навіть складні перкусійні партії.
DD-75 дозволяє записати у вбудовану пам'ять до п'яти ваших власних перформансів і використовувати їх так само як і встановлені композиції.
| Поліфонія | 32 ноти |
| Тон-генератор | AWM Stereo Sampling |
| Тембри | 570 Drum Voices + 30 Phrase |
| Секвенсор | 4-трековий, пам'ять на 5 композицій |
| Дисплей | РК 7-сегментний |
| Ефекти | Ревербератор (9 типів), майстер еквалайзер (2 типу) |
| Метроном | Так, 11 - 320 bpm |
| Акустика | 5 Вт x 2, 8 см x 2 |
| MIDI | In /Out |
| Розміри | 602 x 180 x 411 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Виробництво | Індонезія |
Офіційна гарантія
Виробництво
Ваш комплект

Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
При купівлі наборів тарілок Sabian
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтеся з перевагами, відмінностями та рекомендаціями залежно від умов і бюджету
Унікальні музичні інструменти, що створюють заспокійливий і мелодійний звук
Нова модель електронних барабанів у продажу в JAM
Новий електронний акустичний барабанний модуль
На Різдво та новорічні свята
При купівлі наборів тарілок Sabian
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтеся з перевагами, відмінностями та рекомендаціями залежно від умов і бюджету
Унікальні музичні інструменти, що створюють заспокійливий і мелодійний звук
Нова модель електронних барабанів у продажу в JAM
Новий електронний акустичний барабанний модуль
На Різдво та новорічні свята
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!