Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Серія Essence пропонує автентичний досвід гри на акустичній гітарі. Зосередившись на ключових елементах, Cort створили інструмент із винятковим звучанням та зручністю за доступною ціною. Це саме та акустика, на якій хочеться грати без упину: насичений, деталізований тембр із природним відгуком та вражаючою проєкцією. Поєднання витриманої адірондакської ялини та вогняної гренаділли (flamed blackwood) разом із скалопованою X-подібною системою пружин (scalloped X-bracing) створюють живе, відкрите та експресивне звучання, нетипово вишукане для інструмента такого рівня.

Справжній акустичний тембр потребує часу… якщо тільки деревина не пройшла правильну обробку. Модель Essence-GA4 Special використовує топ із цільної термічно обробленої (torrefied) адірондакської ялини та аналогічну систему пружин, щоб забезпечити те саме зріле, максимально відкрите звучання, за яким музиканти полюють у вінтажних гітарах, прямо "з коробки".
Завдяки спеціальній технології ATV (Aged To Vintage), Cort обробляють верхню деку та систему пружин (bracing), щоб досягти об’ємного, відкритого "розіграного" звучання, характерного для омріяних десятиліттями вінтажних акустик. Цей процес торрефікації забезпечує те саме неймовірне звучання прямо "з коробки", роблячи гітару стабільнішою та резонанснішою з плином часу.

Нижня дека та обичайки з вогняного блеквуду (flamed blackwood) додають звуку насиченості та проєкції, балансуючи теплоту низьких частот із деталізованою серединою та прорізними верхами. Це гітара, яка звучить об’ємно, але ніколи не "гуде" - вона ідеально підходить як для динамічної гри пальцями, так і для повнозвучного, відкритого бою медіатором.

Корпус типу Auditorium за розміром розмістився точно між великими та гучними Dreadnought та більш камерними Grand Concert моделями. Завдяки цьому гітари Auditorium ідеально підійдуть як любителям пальцевої техніки (фінгерстайл), так і для більш агресивного виконання з використанням медіатора. Чудовий вибір для гітаристів, які шукають один інструмент, здатний передати всі нюанси виконання в будь-якому музичному жанрі.
Витончене напівглянцеве (semi-gloss) покриття підкреслює природну текстуру деревини, зводячи відблиски до мінімуму та зберігаючи органічне відчуття від дотику. Стримана естетика дозволяє повністю зосередитися на тембрі та відчутті гри, не відволікаючись на зайві деталі.

Система Fishman® Sonitone не просто робить модель Essence-GA4 Special готовою до сцени - вона доповнює природний голос гітари теплотою та ефектом присутності. Жодної різкості чи зайвих налаштувань навпомацки - просто підключайся та грай. Встановлена всередині корпусу без необхідності видалення деревини, вона зберігає природний резонанс та чистий акустичний звук інструмента, на відміну від інших преампів. Керування також максимально просте та зручне, воно включає лише регулятори гучності (Volume) та тону (Tone).

Верхній та нижній поріжки гітар серії Essence виготовлені з натуральної кістки індійського буйвола для найбільш природної та прозорої передачі енергії вібрації струн на корпус і гриф.

Накладка грифа та бридж із палісандра створюють гармонійне поєднання, що надає інструменту багатого характеру. Щільна та масляниста структура палісандра сприяє теплому, збалансованому звучанню з винятковим сустейном. Накладка грифа покращує зручність гри завдяки своїй гладкій поверхні, а бридж ефективно передає вібрацію струн на корпус гітари, підсилюючи загальний резонанс інструмента.
| Дизайн гітари | GA (Grand Auditorium) |
| Верхня дека | Цілісна Адірондакська ялина ATV (Torrefied Solid Adirondack Spruce) |
| Нижня дека | Вогняна гренаділла (Flamed Blackwood) |
| Обичайка | Вогняна гренаділла (Flamed Blackwood) |
| Глибина корпусу | 117 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | C Shape |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | 44,5мм (кістка) |
| Нижній поріжок | Кістяний |
| Розетка | Чорно-біла декорація Herringbone, діаметр 100мм |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів |
| Механіка | Хромована |
| Мензура | 25.5″ (648мм) |
| Лади | 20 |
| Струни | Elixir® Phosphor Bronze Nanoweb Light 12-53 |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing (ATV Adirondack Spruce) |
| Звукознімачі | Датчик Fishman S-core + преамп Fishman Presys VT |
| Управління | Гучність, тон |
| Кілки | Відкриті кілки (18:1) |
| Окантовка | Herringbone по корпусу |
| Колір | Чорний топ + прозорий лак - Black Top Semi Gloss (BTSG) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 26 983 грн | 36 873 грн |
| Дизайн гітари | GA (Grand Auditorium) | Традиційний вестерн (Дредноут) з вирізом | Зменшений корпус типу APX з вирізом |
| Верхня дека | Цілісна Адірондакська ялина ATV (Torrefied Solid Adirondack Spruce) | Цілісна ялина (Solid Sitka Spruce) | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Вогняна гренаділла (Flamed Blackwood) | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) | Нато чи Окуме (Nato or Okume) |
| Обичайка | Вогняна гренаділла (Flamed Blackwood) | Червоне дерево (Mahogany) | Нато чи Окуме (Nato or Okume) |
| Глибина корпусу | 117 мм | 80-90мм | |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Нато (Nato) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Овангкол (Ovangkol) | Палісандр (Rosewood) |
| Радіус накладки грифа | 15.75" (R400) | ||
| Профіль грифа | C Shape | C Shape | |
| Товщина грифа | 1-й лад: 21.5мм / 8-й лад: 22.0мм | ||
| Бридж | Палісандр (Rosewood) | Овангкол (Ovangkol) | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | 44,5мм (кістка) | Кістяний, 43мм | Пластик, 43 мм |
| Нижній поріжок | Кістяний | Кістяний | Пластик |
| Розетка | Чорно-біла декорація Herringbone, діаметр 100мм | Фігурна декорація з абалоне та пао-ферро | Декорація з палісандра і червоного дерева |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів | Точки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Хромована | Хромована | Хром |
| Мензура | 25.5″ (648мм) | 25,5" (648мм) | 650мм (25 9/16”) |
| Лади | 20 | 20 | 23 |
| Струни | Elixir® Phosphor Bronze Nanoweb Light 12-53 | D'Addario EXP16 Light (12-53) | Yamaha FS50BT або D'Addario ХТ |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing (ATV Adirondack Spruce) | Advanced Scalloped X-Bracing | X-type |
| Звукознімачі | Датчик Fishman S-core + преамп Fishman Presys VT | Fishman Prefix Plus T | П'езодатчік A.R.T. і преамп System 64 |
| Управління | Гучність, тон | Гучність, 4-смуговий еквалайзер (з параметричною серединою), Notch фільтр, інверсія фази, хроматичний тюнер | 3-смуговий еквалайзер, тюнер, гучність |
| Кілки | Відкриті кілки (18:1) | Закриті кілки Grover | Закритого типу |
| Окантовка | Herringbone по корпусу | Біла по деці і грифу | Кремова і чорна по деці і грифу |
| Колір | Чорний топ + прозорий лак - Black Top Semi Gloss (BTSG) | Натуральний глянсовий (NAT) | Пісочний санбьорст - Sand Burst (SB) |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ, супресор |
Демонстрація Cort Essence-GA4 Special
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!