Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Майже 40 років досвіду виготовлення одних з кращих гітар у світі, перевірена часом якість, ергономічність, увага до деталей, приголомшливе звучання - всі ці якості притаманні продукції ESP, які знайшли своє відображення і в нових моделях E-II Standard Series.
E-II HORIZON FR-II Tiger Eye Sunburst побудована на базі корпусу з червоного дерева з наскрізним кленовим грифом. 24XJ лада на накладці з преміального ебонового дерева, тремоло Original Floyd Rose, активні звукознімачі EMG 57TW/66TW у виконанні Brushed Black Chrome, і колір Tiger Eye Sunburst, від якого не відірвати очей. E-II Horizon FR-II стане перлиною вашої гітарної колекції!
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 305мм |
| Інкрустація | Блоки, напис ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифу |
| Бридж | Тремоло Original Floyd Rose |
| Звукознімачі | EMG 57TW Brushed Black Chrome / 66TW Brushed Black Chrome |
| Лади | 24 лади XJ |
| Верхній поріжок | Топлок R2 (42мм) |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові |
| Управління | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Санбьорст "Тигрове око" - Tiger Eye Sunburst (TESB) |
| Струни | Elixir Nanoweb Super Light (09-42) |
| Комплектація | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 139 304 грн | 112 819 грн | 64 722 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck thru) | Глибоко вклеєний гриф (set thru) | Глибоко вклеєний в корпус гриф (set-thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) c топом з хвилястого клена (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Flamed Maple) |
| Мензура | 25.5" | 25,5" | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple), 3 частини | Клен, 3 частини (Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 305мм | 305мм | 350мм |
| Інкрустація | Блоки, напис ESP на 12-му ладу | Зміщені блоки, напис ESP на 12 ладу | Перламутрові блоки |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифу | Ivory, по корпусу | Біла, по корпусу і грифу |
| Бридж | Тремоло Original Floyd Rose | Тремоло Original Floyd Rose | Тремоло Floyd Rose 1000SE |
| Звукознімачі | EMG 57TW Brushed Black Chrome / 66TW Brushed Black Chrome | Seymour Duncan PEGASUS (Bridge) / SENTIENT (Neck) | Seymour Duncan Pegasus (бридж), Seymour Duncan Sentient (гриф) |
| Лади | 24 лади XJ | 24 XJ | 24 XJ (нержавіюча сталь) |
| Верхній поріжок | Топлок R2 (42мм) | 42мм (замковий) | 42мм (замковий) |
| Механіка | Чорна | Чорна | Чорна |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові | GOTOH SG360-07 MG-T (замкові) | Grover |
| Управління | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (c пуш-пуш перемикачем), 3-позиційний перемикач | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Санбьорст "Тигрове око" - Tiger Eye Sunburst (TESB) | Чорно-натуральний бьорст - Black Natural Burst (BLKNB) | Чорний напівпрозорий санбьорст - See Thru Black Sunburst (SBLKSB) |
| Струни | Elixir Nanoweb Super Light (09-42) | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і тремоло, стреплоки | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Японія | Японія | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!