Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Гітари серії LTD 1000 створені, щоб запропонувати тон, відчуття, зовнішній вигляд та якість, які необхідні професійним музикантам у їхньому інструменті - на сцені або в студії. Модель Arrow-1000NT (що означає non-tremolo) представляє цю сміливу та кутасту форму корпусу з утопленим бриджем TonePros TOM та конструкцією зі струнами крізь корпус. Гітара має конструкцію з наскрізним грифом, корпус із червоного дерева (махагоні), гриф із трьох частин клена з реверсною головою та накладку з макасарського чорного дерева з трикутними перламутровими інкрустаціями.
Розроблена для створення звучання в стилях сучасного року та металу, Arrow-1000NT оснащена парою активних звукознімачів Fishman Fluence Modern Humbucker (алніко біля грифу та кераміка в бриджі) з прямим кріпленням до корпусу. Пуш-пул перемикач дозволяє вибирати різні режими звучання (voicings). Ці датчики пропонують вражаючий спектр потужних тонів: від агресивних і панчевих до плавних та чітких. Arrow-1000NT також укомплектована ладами з нержавіючої сталі та фірмовими прецизійними замковими кілками LTD.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck-thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400мм змінний радіус |
| Інкрустація | Перламутрові маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу |
| Бридж | Tonepros Locking TOM (струни крізь корпус) |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern Humbucker (Bridge: Ceramic / Neck: Alnico) |
| Лади | 24 XJ з нержавіючої сталі |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Замкові кілки LTD Locking |
| Управління | Гучність (Push/Pull для Voice 2), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Вугільний матовий металік (Charcoal Metallic Satin) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Корея/Індонезія (залежно від партії) |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 36 780 грн | 86 676 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck-thru) | Гриф на болтах | Вклеєний гриф (Set-Neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25.5" (648мм) | 24,75" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400мм змінний радіус | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Перламутрові маркери ладів | Маркери ладів "saw tooth" | Точки маркери ладів, V на 12-му ладу |
| Окантовка | Біла по грифу | Біла по грифу | |
| Бридж | Tonepros Locking TOM (струни крізь корпус) | Тремоло Floyd Rose Special | TonePros T3BT та струнотримач T1Z |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Modern Humbucker (Bridge: Ceramic / Neck: Alnico) | ESP LH-301B | EMG JH SET |
| Лади | 24 XJ з нержавіючої сталі | 24 XJ | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм | Замковий (42мм) | 42мм |
| Механіка | Чорна | Чорний нікель | Black |
| Кілки | Замкові кілки LTD Locking | ESP | LTD замкові |
| Управління | Гучність (Push/Pull для Voice 2), 3-позиційний перемикач | 1 гучність | 2 гучність, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Вугільний матовий металік (Charcoal Metallic Satin) | Чорний - BLK (Black) | Чорний матовий - Black Satin (BLKS) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Light XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий кейс |
| Виробництво | Корея/Індонезія (залежно від партії) | Індонезія | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Alexi Laiho (Children of Bodom) | Підписна модель James Hetfield (Metallica) |
Демонстрація наживо LTD Deluxe Arrow-1000NT від Джека Фліглера (Jack Fliegler)
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!