Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Не дивно, що YAMAHA Pacifica 112 стала лідером за обсягом продажів. Доступна ціна гітари поєднується з високою якістю матеріалів, що використовуються при виготовленні.
Корпус гітари виконаний з вільхи в поєднанні з потужним хамбакером і двома синглами, - інструмент має виразну палітру фарб класичного і рок звучання. Зручний гриф з клена з палісандровою накладкою гарантує комфортний доступ навіть до самих верхніх ладів.
Вільха характеризується добре збалансованим чистим звучанням з багатим середнєчастотним діапазоном. Дуже поширена деревина для виготовлення корпусу електрогітари.
На моделі Pacifica 112J встановлені 2 звукознімачі-сингли і один хамбакер в бриджевій позиції. У поєднанні з 5-позиційним перемикачем звукознімачів і двома регуляторами тембру вони пропонують широкий вибір можливостей настройки звучання.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25,5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр/Горіх (Rosewood or Walnut) |
| Товщина грифа | Перший лад: 20.9мм, 12 лад: 22.9мм |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 41мм, 12 лад: 51.4мм |
| Радіус накладки грифа | 13 3/4" (350мм) |
| Інкрустація | Позиційні маркери ладів |
| Бридж | Тремоло типу Vintage |
| Звукознімачі | 2 сингли, 1 хамбакер (керамічні) |
| Лади | 22 (Medium) |
| Верхній поріжок | 41мм (поліуретан) |
| Механіка | Хром |
| Кілки | Кілки закритого типу |
| Управління | 5-позиційний перемикач звукознімачів, 1 гучність, 2 тембри |
| Колір | Чорний глянсовий лак - Black |
| Струни | 09-42 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Додаткові дані | Лівостороння версія моделі Pacifica 112J |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!