CORT Core-OC Mahogany (Open Pore Black Burst)

Код товару: 39772
17 806 грн

(голосів: 6)
Шановні покупці! Актуальну інформацію про вартість, можливиі опціях, терміни виготовлення і постачання цього товару Ви можете уточнити, передзвонивши по телефону на гарячу лінію JAM: 0-800-50-49-49, 067-405-31-31 або відправивши запит на електронну скриньку info@jam.ua

Преміальна лінійка all-solid акустичних гітар Cort серії Core - це найкращі матеріали, компоненти та найвища якість виготовлення для інструментів, які з часом будуть ставати тільки краще, як гарне вино. Якщо найвища якість звучання є головним пріоритетом, то гітари Core Series - саме те, що потрібно! 

Серце твоєї музики

При створенні акустичних гітар серії Core майстри Cort керувалися принципом "краса в простоті". Головним завданням було позбутися несуттєвих крикучих елементів дизайну та зосередитися на тому, що справді робить акустичні гітари чудовими. Результатом цього підходу стала акустична гітара з цільного дерева, яка виглядає просто, але елегантно, зручна для музиканта і має натуральне акустичне звучання. Нова серія Core дасть тобі саме те, що багато гітаристів хочуть від по-справжньому якісної акустичної гітари. 

Корпус із цілісного червоного дерева

Розроблена відповідно до останніх тенденцій на ринку акустичних гітар, ця модель повністю виготовлена з масиву червоного дерева. Незважаючи на дещо "темніший" характер звучання, порівняно з традиційною ялиною, червоне дерево має тепліший тон з повнозвучним багатим середньочастотним діапазоном.

Форма корпусу OM (Orchestra Model)

Компактні розміри OM ідеально підійдуть не лише юним музикантам та витонченим гітаристкам, але й професійним виконавцям, які шукають максимально зручний та комфортний інструмент. Яскраве звучання Orchestra Model із підкресленим середньочастотним діапазоном ідеально підходить для пальцевої техніки виконання. Зручний венеціанський виріз полегшує доступ до верхніх ладів для виконання сольних партій.

Звукознімач Fishman Sonitone

Система Sonitone, встановлена ​​всередині корпусу Core-OC Spruce без зайвих отворів у деці або обичайці, зберігає весь натуральний резонанс і чисте акустичне звучання інструменту.

Кістяні поріжки

Поріжки акустичних гітар серії Core виготовлені з кістки індійського буйвола для більш натуральної передачі енергії вібрації струн на корпус та гриф інструменту.

Гриф з червоного дерева з накладкою з овангкола

Деревина овангкола дуже цінується виробниками музичних інструментів. Тембрально овангкол дуже близький до палісандру з характерною теплою серединою та повнозвучним тоном. Поєднання накладки з овангкола та грифа з червоного дерева - це чудовий рецепт збалансованого звучання зі збільшеним сустейном.

Покриття Open Pore

Покриття типу Open Pore (OP) не тільки дозволяє насолодитися візуальною текстурою деревини, але дозволяє інструменту вільно "дихати", тим самим підвищуючи його природну гучність і яскравість. 

Фірмовий жорсткий чохол у комплекті

У комплекті з інструментом постачається фірмовий жорсткий чохол, що поєднує кращі захисні якості кейсу зі зручністю та мобільністю чохла.

Дизайн гітари OM Cutaway (Orchestra Model)
Верхня дека Цельное красное дерево (Solid Mahogany)
Нижня дека Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany)
Обичайка Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany)
Гриф Червоне дерево (Mahogany) з накладкою із овангкола (Ovangkol)
Бридж Овангкол (Ovangkol)
Верхній поріжок Кістяний, 43мм
Нижній поріжок Кістяний
Інкрустація Крапки - маркери ладів
Механіка Закриті колки із чорними ручками
Мензура 643мм (25.3")
Лади 20
Струни D'Addario EXP16 (12-53)
Система зв'язок деки Hand Scalloped X-Bracing
Звукознімачі Датчик Fishman Sonicore + преамп Fishman Sonitone
Управління Гучність, тон
Окантовка Чорна по деці
Колір Відкритий санбьорст – Open Pore Black Burst (OPBB)
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)
Комплектація Гітара, ключ для анкера, фірмовий чохол