Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Якщо ви шукаєте доступний варіант класичної форми TE, подивіться на TE-254. Це повністю традиційна конструкція з болтовим кріпленням кленового грифа до ясеневого корпусу, гладким і зручно тонким U-подібним профілем грифа і 22 високих ладів. TE-254 відмінно підходить для всіх видів музики, від класичного року до блюзу, кантрі і пропонує традиційний фіксований бридж і набір звукознімачів ESP Designed: хамбакер LH-150 біля грифа і пекучий, твенговий сингл LTS-120 біля бриджу.
| Тип конструкції | Гриф на болтах |
| Корпус | Ясен (Ash) |
| Мензура | 25,5" |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Клен (Maple) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Крапки-маркери ладів |
| Бридж | LTD Fixed (струни крізь корпус) |
| Звукознімачі | ESP Designed LTS-120B/LH-150 (S-H) |
| Лади | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Нікель |
| Кілки | LTD |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Потертий санбьорст - Distressed 3-Tone Burst |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 27 473 грн | 25 110 грн | 29 992 грн |
| Тип конструкції | Гриф на болтах | Гриф на болтах (Bolt-on) | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Ясен (Ash) | Вільха (Alder) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 25,5" | 25,5" (648мм) | 25,5" |
| Гриф | Клен (Maple) | Клен (Maple) | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Клен (Maple) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | Перший лад: 20.9мм, 12 лад: 22.9мм | ||
| Профіль грифа | Thin U | "С" | Thin U |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 41мм, 12 лад: 51.4мм | ||
| Радіус накладки грифа | 350мм | 305мм | 350мм |
| Інкрустація | Крапки-маркери ладів | Крапки - маркери ладів | Зміщені точки-маркери ладів |
| Окантовка | Чорна по корпусу та грифу | ||
| Бридж | LTD Fixed (струни крізь корпус) | Фіксований (струни крізь корпус) | LTD Fixed (струни крізь корпус) |
| Звукознімачі | ESP Designed LTS-120B/LH-150 (S-H) | Alnico V Humbuckers x 2 | ESP Designed LH-150B (H-H) |
| Лади | 22 XJ | 22 Medium | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм | 41мм (поліуретан) | 42мм |
| Механіка | Нікель | Хром | Чорна |
| Кілки | LTD | Закритого типу | LTD |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | Гучність, тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Потертий санбьорст - Distressed 3-Tone Burst | Чорний глянсовий лак - Black (BL) | Білий (Snow White) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | 09-42 | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!