YAMAHA FG800M (Natural)

Код товару: 37085
13 134 грн


(голосів: 31)

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Yamaha FG Series - JAM.UA

 

З'явившись в 1966 році, гітари Yamaha серії FG довели, що відмінна акустична гітара не обов'язково повинна бути дорогою. Створена з упором на зручність гри, музичне звучання і, звичайно ж чудову якість виготовлення, оригінальна FG180 дуже швидко стала справжньою класикою, що має в своєму послужному списку безліч хітових записів.

 

50 років по тому, нові гітари серії FG і FS, відрізняються якістю виготовлення, чудовим звучанням і зручністю гри. Можливо, саме тому вони і увійшли до списку обраних для мільйонів гітаристів по всьому світу. Де б не почалась ваша музична подорож - гітара Yamaha FG стане вашим вірним супутником і помічником.

 

FG800 - найдоступніша модель в лінійці акустичних гітар Yamaha серії FG. Вона відрізняється чудовою якістю виготовлення, традиційним зовнішнім виглядом і доступністю. Завдяки використанню цільної деревини, FG800 має збалансоване автентичне звучання і стане чудовим вибором для будь-якого гітариста-початківця.

Покращена конструкція зв'язок верхньої деки

Yamaha FG Series - JAM.UA

 

Нові моделі гітар серії FG відрізняються більш гучним і насиченим звучанням в області басів і середньочастотному діапазоні, завдяки передовим методам акустичного аналізу, проведеного дослідницьким підрозділом Yamaha.Фахівці Yamaha відмовилися від сліпого слідування традиціям і провели безліч аналітичних тестів і експериментів, для отримання найкращої конструкції зв'язок верхньої деки. Завдяки цьому було створено абсолютно нова модель скалопованих зв'язок для отримання ідеальної акустичної структури, що поєднує чудову надійність і відмінну якість звуку.

50 років історії

Yamaha FG Series - JAM.UA

 

Історія акустичних гітар Yamaha серії FG почалася в 1966 році з виходом моделей FG180 і FG150. Протягом наступних 50 років було розроблено та вироблено кілька поколінь гітар - кожна з яких була ідеальним інструментом для сучасних музикантів. В цілому, з 1966 року було випущено більше 200 моделей серії FG.

Made in Yamaha

Yamaha FG Series - JAM.UA

 

Кожна деталь гітари FG створена для того, щоб зробити її ще краще. Від ретельно підібраних порід дерева до витонченого, нанесеного вручну, покриття і, звичайно ж, численні перевірки якості - все це для того, щоб зробити кожну акустичну гітару FG вашим вірним супутником.

Верхня дека Цілісна ялина
Нижня дека Нато/Окума (Nato/Okume)
Обичайка Нато/Окума (Nato/Okume)
Окантовка Чорна по деці
Гриф Нато (Nato) з накладкою з горіха (Walnut)
Радіус накладки грифа 400мм
Бридж Горіх
Глибина корпусу 100-118мм
Верхній поріжок Поліуретан, 43 мм
Нижній поріжок Поліуретан
Лади 20
Мензура 650мм (25 9/16")
Механіка Хром, кілки закрітого типу TM29T
Струни 12-52 Yamaha FS50BT або D'Addario EXP11
Колір Натуральний матовий - NT (Natural)
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Комплектація Гітара, ключ для анкера
Виробництво Китай