Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
LTD Black Metal - це гітари, які можна порівняти за якістю збірки з нашими інструментами LTD Deluxe/1000 серії, але з темним і загрозливим дизайном - повністю чорною обробкою, компонентами і обладнанням, звукознімачами преміум-класу, накладкою грифа з чорного дерева без інкрустацій, але з люмінесцентними бічними маркерами, і навіть новим чорним металевим логотипом LTD на головці грифа. Arrow Black Metal бере сміливу, екстремальну форму Arrow і перетворює її на вбивчий Black Metal дизайн, з одним агресивним звукознімачем EMG 81, єдиним регулятором гучності та kill switch перемикачем EMG TKO.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck-thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен (3 частини) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів (люмінесцентні) |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 |
| Звукознімачі | EMG 81 w/Black Logo |
| Лади | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм топ-лок |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Grover |
| Управління | Гучність, EMG TKO Kill Switch |
| Колір | Чорний матовий (Black Satin) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 64 722 грн | 86 676 грн | 38 143 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck-thru) | Вклеєний гриф (Set-Neck) | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 25.5" | 24,75" | 25.5" |
| Гриф | Клен (3 частини) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів (люмінесцентні) | Точки маркери ладів, V на 12-му ладу | Маркери ладів типу "sawtooth" |
| Окантовка | Біла, по грифу | ||
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 | TonePros T3BT та струнотримач T1Z | Тремоло LTD by Floyd Rose |
| Звукознімачі | EMG 81 w/Black Logo | EMG JH SET | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 24 XJ | 22 XJ | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм топ-лок | 42мм | Замковий (42мм) |
| Механіка | Чорна | Black | Чорна |
| Кілки | Grover | LTD замкові | LTD |
| Управління | Гучність, EMG TKO Kill Switch | 2 гучність, 3-позиційний перемикач | 1 гучність (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний матовий (Black Satin) | Чорний матовий - Black Satin (BLKS) | Чорний - Black (BLK) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Light XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий кейс | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія | Корея | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель James Hetfield (Metallica) |
LTD Arrow Black Metal
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!